Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Śląska Amatorska Liga Siatkówki: Kadra Bobrek Centrum wygrywa w finale! ZDJĘCIA

ZA
Finałowe zmagania Śląskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki w sezonie 2013/2014
Finałowe zmagania Śląskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki w sezonie 2013/2014 A.Imiela/CIS SALSA
Śląska Amatorska Liga Siatkówki SALSA zakończyła się emocjonującym finałem, w którym Kadra Bobrek Centrum wygrała po tie-breaku z Wiecznymi Studentami.

Wczoraj w Starochorzowskim Centrum Sportu zakończyły się rozgrywki SALSY w sezonie 2013/2014. Wszyscy, którzy przyszli oglądać finały ligi na pewno się nie zawiedli. Zobaczyli trzy emocjonujące mecze, w tym finał, gdzie było bardzo dużo sportowych emocji. Ale po kolei.

Śląska Amatorska Liga Siatkówki: Soma na podium

Meczu o siódme miejsce nie rozegrano. Drużyna Kamikadze oddała walkowera i dzięki temu Salos Team bez gry wywalczył siódmą pozycję. Bardzo zacięte było spotkanie o piąte miejsce, w którym zespół 3 wiliste stęsolka wygrał z INQ 2:0. W obu setach była bardzo wyrównana walka, a w końcówkach lepsi byli siatkarze 3ws.

W meczu o trzecie miejsce Soma pokonała w dwóch setach Absolwentów. Zawodnicy z Somy przez całe spotkanie kontrowali sytuację i w obu setach zwyciężyli z bezpieczną przewagą.

Śląska Amatorska Liga Siatkówki: Działo się w finale!

Bardzo dużo emocji było w finale. W pierwszym secie lepsi okazali się Wieczni Studenci, którzy bardzo dobrze rozpoczęli też drugą partię. Mieli kilka punktów przewagi, ale dali się dogonić Kadrze Bobrek Centrum. W końcówce seta Wieczni Studenci mieli w górze piłkę meczową, ale nie wykorzystali jej, by w końcu przegrać drugiego seta na przewagi.

W tie-breaku obie drużyny wydzierały sobie prowadzenie. W końcówce decydującego seta skuteczniejsi byli siatkarze Kadry Bobrek-Centrum, którzy wygrali całe spotkanie 2:1.

Podczas finałów SALSY obecny był prezydent Chorzowa Andrzej Kotala, który wręczał nagrody. W swoim przemówieniu wspomniał, że też kiedyś grał w siatkówkę.