Śląska Amatorska Liga Siatkówki w Chorzowie: Lider wygrywa pewnie kolejny mecz

Zbigniew Anioł
Śląska Amatorska Liga Siatkówki w Chorzowie: Po świąteczno-noworocznej przerwie siatkarze amatorzy rozegrali kolejne mecze w SALSIE. Swoje spotkanie pewnie wygrał lider Kadra Bobrek-Centrum.

Zespół Kadry Bobrek w dwóch setach pokonał drużynę 3 wiliste stęsolka. Bardziej zacięte było drugie spotkanie, w którym Wieczni Studenci wygrali pierwszego seta z INQ. W dwóch kolejnych partiach lepszy był jednak zespół INQ, który zwyciężył 2:1.

Śląska Amatorska Liga Siatkówki w Chorzowie: Batory wygrywa po raz pierwszy

Niespodzianką zakończył się pojedynek Salos Teamu z Batorym. W dwóch setach wygrali siatkarze z Batorego, którzy tym samym zanotowali pierwszą wygraną w lidze. Wcześniej nie mieli na swoim koncie nawet jednego punktu. Dzięki wygranej opuścili ostatnie miejsce w tabeli.

Na zakończenie sobotnich zmagań w meczu na szczycie Absolwenci pokonali Kamikadze 2:0.

Śląska Amatorska Liga Siatkówki w Chorzowie: Coraz ciaśniej w tabeli

Po wygranej Absolwenci umocnili się na drugim miejscu w tabeli. Mają na koncie 12 punktów i tracą do lidera Kadry Bobrek Centrum zaledwie jeden punkt. Trzecie miejsce zajmują Wieczni Studenci z 9 punktami na koncie. Ale ich przewaga nad siódmą ekipą w tabeli wynosi zaledwie dwa punkty.

Zobacz tabelę SALSY

W SALSIE czas na przerwę z okazji zimowych ferii. Kolejne mecze zostaną rozegrane 8 lutego. Wszystkie spotkania są rozgrywane w hali Sokoła przy ul. Harcerskiej 1.