Śląska Amatorska Liga Siatkówki w Chorzowie: Wieczni Studenci nowym liderem! ZDJĘCIA

ZA
Śląska Amatorska Liga Siatkówki w Chorzowie: Wieczni Studenci nowym liderem po trzeciej kolejce! CIS SALSA
Śląska Amatorska Liga Siatkówki w Chorzowie: W niedzielę siatkarze amatorzy rozegrali trzecią kolejkę. W najciekawszym meczu lider Salos Team przegrał w dwóch setach z wiceliderem Wiecznymi Studentami.

W pierwszym spotkaniu Kadra Bobrek Centrum bez problemu pokonała ZSTiO nr 3 w dwóch setach i odniosła pierwsze zwycięstwo w lidze.

Śląska Amatorska Liga Siatkówki w Chorzowie: Wieczni Studenci liderem
Dwie wygrane w dwóch spotkaniach ma na koncie zespół Kamikadze, który jak na razie nie stracił jeszcze seta. W trzecim dniu rozgrywek Kamikadze wygrali z Batory Team 2:0.

W hicie dotychczasowy lider Salos Team uległ w dwóch setach Wiecznym Studentom, którzy dzięki wygranej zostali liderem rozgrywek. Mimo bardzo trudnego terminarza w trzech pierwszych meczach odnieśli komplet zwycięstw i z siedmioma punktami w dorobku przewodzą stawce. Jeden punkt mniej ma ekipa Kamikadze.

Śląska Amatorska Liga Siatkówki w Chorzowie: Pierwsza wygrana INQ

W czwartym meczu pierwsze zwycięstwo w tym sezonie zanotował zespół INQ, który wcześniej przegrał dwa spotkania. INQ wygrało z Somą w dwóch setach.

12:00 Wieczni Studenci - Soma

Mecze rozgrywane są na obiekcie Sokoła Chorzów przy ul. Harcerskiej 1. Warto przyjść i obejrzeć zmagania w SALSIE, bo poziom rozgrywek jest na bardzo dobrym poziomie.