Ruch Chorzów - Piotrcovia 22:29

Jacek Sroka
Piłkarki ręczne Ruchu po raz dru-gi przegrały z Piotrcovią i nie zdołały awansować do strefy medalowej MP. Piotrkowianki w półfinale zagrają z SPR Lublin, a chorzowiankom pozostaje w tym sezonie tylko walka o miejsca 5-8.

Do przerwy mecz był wyrównany. II połowę znacznie lepiej zaczęły jednak przyjezdne, które w 38 min. odskoczyły na 17:13, a później jeszcze powiększyły tę przewagę. Sama Karolina Rado-szewska (9 bramek) nie była w stanie nawiązać walki z gośćmi.

O MIEJSCA 1-8
Ruch Chorzów - Piotrcovia Piotrków Trybunalski 22:29 (12:12)
Ruch Wasiuk, Wąż, Karwat - Bremerska, Rol 3, Radoszewska 9, Pawlik 2, Szyszkiewicz 2, Sęktas 1, Kempa, Lipko 1, Dybul 4, Rzeszutek.
Piotrcovia: Skura - Mijas 2, Dominiak 3, Waga 6, Podrygała 1, Lisewska 7, Strzałkowska 1, Wypych 7, Szczecina, Dąbrowska, Krzysztoszek 2.
Stan rywalizacji w play off 2:0 dla Piotrcovii, która awansowała do półfinału.

AZS Politechnika Koszalińska - Zagłębie Lubin 27:34 (11:18)
Stan rywalizacji w play off 2:0 dla Zagłębia, które awansowało do półfinału.

O MIEJSCA 9-12
AZS AWF Wrocław - KSS Kielce 34:28 (16:14), KPR Jelenia Góra - SPR Olkusz 35:25 (18:8).

9. AZS AWF Wrocław 24 18 601-673

10. KPR Jelenia Góra 24 15 628-643

11. KSS Kielce 24 8 577-771

12. SPR Olkusz 24 6 474-686