Kibole Ruchu okradli stoisko GKS Katowice w galerii Libero. Były tam dzieci, oni wpadli w kominiarkach...

Kibole Ruchu Chorzów obrabowali stoisko GKS Katowice w galerii Libero, na którym odbywały się zajęcia dla dzieci. W Galerii Libero organizowany był "Wieczór Gwiazd", w którym brały udział także zawodniczki GKS Katowice.

AKTUALIZACJA
wtorek, godz. 10:00

Ośmiu kiboli Ruchu Chorzów zostało zatrzymanych przez policję w związku z napadem na stoisko GKS-Katowice w Galerii Libero. Czytaj więcej:

Policja zatrzymała 8 kiboli Ruchu za napad w Galerii Libero


Wcześniej pisaliśmy...

Kibole Ruchu Chorzów okradli stoisko GKS Katowice w galerii Libero

Do zdarzenia doszło w sobotę, 1 grudnia.

W ramach "Weekendu Gwiazd", klienci Libero mogli także skorzystać ze stoiska GKS Katowice, na którym odbywały się zajęcia dla dzieci. Galeria Libero jest sponsorem żeńskiej drużyny klubu.

- Była to grupa kilkunastu osób, które okradła stoisko. Jedna osoba została zatrzymana. Cały incydent powinien znaleźć się na monitoringu - mówi Adam Jachimczak ze śląskiej policji.

Po godz. 16.00 do stoiska przybyła grupa kilkunastu do kilkudziesięciu osób w kominiarkach. Z nieoficjalnych źródeł wiemy, że byli to kibice Ruch Chorzów. Ukradli gadżety dla kibiców, czyli koszulki i gadżety. Jeden z napastników został zatrzymany przez ochronę. Sprawę bada teraz policja, zabezpieczono już monitoring.

Weekend gwiazd w Libero Katowice z udziałem m.in. piłkarek GKS-u, Tomasz Zimoch i Patricia Kazadi. Zobacz zdjęcia:

red

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

04.12.2018, 22:10

Mie sie zdo że to sami giiieksiarze zrobili żeby na Chorzowiskich było. P.S. jak w przeciągu 20lat z Geksy zrobiliście giiieksę o to jest pytanie.

04.12.2018, 15:17

Czego wy się spodziewacie po brudasach ? Chorzów to największa patologia w kraju. Śmieci bez honoru ( brudne paznokcie )

03.12.2018, 19:30

Złodzieje pokażcie że iż macie honor oddajcie skradzione rzeczy tym dziecia , one nie są wine waszym głupim postepkiem...

03.12.2018, 17:46

to nie kibole to bandyci to hańba dla Ruchu że takich skurwysynów bandziorów nazywa się kibolami

03.12.2018, 17:25

Gdzie zdjęcia tych w kominiarkach.
Dziwne to wszystko.

03.12.2018, 15:13

gańba im powinno być

03.12.2018, 15:01

Hahah Pierwszy stopień zagrożenia terrorystycznego a w Katowicach napadają na centrum handlowe. Brawo policja no i szacun dla Ruchu atak na kobiety i dzieci to naprawdę odważny gest.

03.12.2018, 14:20

warto wspomniec jak kibice ksg i gks przegonili dzieci na Nowym Bytomiu gdzie miala byc prezentacja druzyny. Dzieci bawily sie na dmuchancach gdzie 200patoli ksgks wpadlo i przegonilo dzieci. A dlaczego tam ma byc stoisko dla kibicow gks jak w katowicach sa takze kibice Ruchu

03.12.2018, 14:18

bo by

03.12.2018, 13:46

Jakiś tandetny ten artykuł. 115 zdjęć i ani jednego które udokumentowało by to przykre zdarzenie.

03.12.2018, 13:25

w kupie siła ,świadczy o nich ,teraz powinni sprzątać galerie w ramach prac społecznych:p

03.12.2018, 12:14

Anonim. Naucz się ortografi analfabeto.

03.12.2018, 11:41

katowicka policja to patologia jak i te cale kibicowskie bez honoru pajace

03.12.2018, 08:42

Jakim trzeba idiotą, żeby atakować stoisko gdzie są dzieci z rodzinami. Co z tego, że napisane jest GKS czy RUCH czy inny klub?? WSTYD!! PROSTACTWO i nic więcej!!
Wszystkie akcje mają swoją granice.

02.12.2018, 18:22

ta patola z chorzowa przynosi wstyd Ruchowi

02.12.2018, 12:34

WSTYD! Okradać stoisko gdzie odbywają się zajęcia dla dzieci?!
Gdzie wasz honor?! Robicie wstyd temu klubowi! Frajerzy!

02.12.2018, 11:34

wstyd i hańba kibice ruchu zeszmacili się brak honoru kibice ruchu to patologia

02.12.2018, 11:15

Jak słyszę nowy stadion dla Ruchu, to krew mnie zalewa, niech prezydent Kotala ze swoich pieniędzy zbuduje. Ja jako mieszkaniec Chorzowa, kibic Ruchu od pokoleń mówię nie. Od lat klubem rządzą podejrzane typy przy współudziale mafii kibicowskiej. Miasto całe w sprayu, ciągle bójki, pobicia, teraz ta akcja w galerii. Zaczynam wstydzić się, że jestem kibicem Ruchu, jesteśmy kojarzeni ze złodziejstwem, bandytyzmem, chamstwem, patologią.

02.12.2018, 11:09

W kato obok spodka nie mozna sie ruszyc normalnie bez kontroli,a na granicach miasta mozna strzelac do ludzi...smiech.Banda debili i druga banda w mundurach,ktora sie za chwile zesra ,bo w strachu pilnuje pajaców z namiotów przed spodkiem.

02.12.2018, 11:08

na sławka mieszka bardzo dobry piłkarz ale tylko na ps4 :)

02.12.2018, 10:36

Czy Kotala popiera ich czyny skoro chce budować im stadion???

02.12.2018, 10:26

wiadomo nie od dziś ze kibice ruchu to złodzieje i konfidenci wiec czego się spodziewać po tych bez mozgach z Chorzowa banda złodzieji i konfidentow caly ruch fabryka konfidentow !!!!!!!!!! niebieskie złodzieje .

02.12.2018, 10:04

W Polsce nie ma policji ale za to mamy kebabowa policje ktora oblega budki z kebabami i ma wszystko w d..........e

02.12.2018, 09:05

Powinny byc kontrole graniczne miedzy Katowicami a Chorzowem

02.12.2018, 07:59

Frajerska akcja, pelna kompromitacja.
Wstyd !!!