Zespół UKS Alba przegrał w Katowicach

(lis)
Po bardzo dobrych występach beniaminek II ligi.
Chorzowianie rozegrali pierwszy w tym roku mecz w grupie C II ligi. Zespół który ostatnio pokonał MMKS z Dąbrowy Górniczej i Wisłę Kraków tym razem przegrał z AZS AWF Katowice 64:77.

Chorzowianie rozegrali pierwszy w tym roku mecz w grupie C II ligi. Zespół który ostatnio pokonał MMKS z Dąbrowy Górniczej i Wisłę Kraków tym razem przegrał z AZS AWF Katowice 64:77. Początek spotkania nie wskazywał na taki wynik, ponieważ I kwartę chorzowianie wygrali różnicą 9 punktów. Katowiczanie odrobili straty przed przerwą, a w końcówce wykazali się skutecznością (dwie "trójki" Artura Donigiewicza). O pechu mówić może Marcin Bartecki, który chwilę po wejściu na parkiet skręcił staw skokowy.

AZS AWF - UKS ALBA 77:64 (13:22, 24:13, 21:15, 19:14).
ALBA: Wójcik 18, R. Broda 17, Spychała 10, Podbiał 5, Palicki 4, Chamera 3, Gancarz 3, Pełka 2, J. Broda 2.