Zawodniczki Sokoła mają sposób na Wisłę

(lis)
Chorzowianki (w ataku Barbara Furtak) wciąż liczą się w walce o play-off.
Chorzowianki potrafią grać z Wisłą. Pokonały krakowianki w I rundzie rozgrywek, wygrały z nimi także i w miniony weekend, choć po pierwszej partii nic jeszcze nie wskazywało.

Chorzowianki potrafią grać z Wisłą. Pokonały krakowianki w I rundzie rozgrywek, wygrały z nimi także i w miniony weekend, choć po pierwszej partii nic jeszcze nie wskazywało. Wiślaczki (z Magdaleną Śliwą w składzie) wygrały I seta łatwo i wysoko, ale losy meczu zostały odwrócone w drugiej partii, stojącej pod znakiem długich wymian. Ostatecznie tę część gry – po ataku Dominiki Nowakowskiej – wygrały chorzowianki 32: 30! Kolejne sety nie były już tak długie, zaś ostatni punkt w tym spotkaniu zdobyła Ksymena Wysocka.

SOKÓŁ CHORZÓW – WISŁA KRAKÓW 3: 1 (12: 25, 32: 30, 25: 16, 25: 22). SOKÓŁ: Konsek, Fedorów, Staniucha, Wysocka, Furtak, Krawulska, Settnik (libero) oraz Nowakowska.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani