Zaległe zwycięstwo

(lis)
Krzysztof Jasiński (z prawej) zdobył w Chojnicach 3 gole. Fot: Małgorzata Szreter
W zaległym meczu piłkarze Clearexu wygrali wysoko w Chojnicach z beniaminkiem I ligi futsalu, Holiday. Wprawdzie to gospodarze dwukrotnie obejmowali prowadzenie (1:0 i 2:1), ale jeszcze w I połowie chorzowianie objęli ...

W zaległym meczu piłkarze Clearexu wygrali wysoko w Chojnicach z beniaminkiem I ligi futsalu, Holiday.
Wprawdzie to gospodarze dwukrotnie obejmowali prowadzenie (1:0 i 2:1), ale jeszcze w I połowie chorzowianie objęli czterobramkowe prowadzenie. Piłkarze Clearexu mieli jeszcze kilka okazji do podwyższenia wyniku, ale i zespół Holiday miał okazje - raz słupek wyręczył Pawła Sobolewskiego, który obronił dwukrotnie wykonywany przedłużony rzut karny.

Kolejny przedłużony karny gospodarzy był niecelny. Dodajmy, że w końcówce I połowy Clearex grał w osłabieniu, bowiem drugą żółtą kartkę ujrzał Łukasz Jagiełło. Po przerwie chorzowianie strzelili jeszcze trzy gole.
Mecz cieszył się ogromnym zainteresowaniem; w hali był nadkomplet, 700 widzów - zabrakło biletów i wielu kibiców odeszło od kas z niczym.

HOLIDAY CHOJNICE - CLEAREX CHORZÓW 3:9 (2:6)

Bramki dla chorzowian: Jasiński i Kuchciak po 3, Słonina, Pawłowski i Potok po 1.
CLEAREX: Sobolewski (Ulfik) - Kuchciak, Słonina, Pawłowski, Jasiński - Miozga, Jagiełło, Potok, Pięta oraz Wolny, Szpoton.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani