Remis w meczu na szczycie II ligi Ruch Chorzów - Stal Rzeszów ZDJĘCIA, WYNIK Komplet widzów przy Cichej

Tomasz Kuczyński
3.10.2021 r. Ruch Chorzów - Stal Rzeszów 0:0.

Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE
3.10.2021 r. Ruch Chorzów - Stal Rzeszów 0:0. Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Arkadiusz Gola
W meczu 11. kolejki eWinner 2. Ligi Ruch Chorzów zremisował ze Stalą Rzeszów 0:0. Zobacz ZDJĘCIA z meczu przy Cichej, który oglądał komplet 7886 kibiców.

Niepokonani Niebiescy zajmujący 2. miejsce w tabeli podejmowali lidera z Rzeszowa, do którego tracili przed tym meczem jeden punkt. Ruch jako beniaminek II ligi rozbudził apetyty kibiców na kolejny awans. Na dwa dni przed niedzielnym meczem wykupili wszystkie bilety.

Zobacz ZDJĘCIA z hitu II ligi Ruch Chorzów - Stal Rzeszów, 3.10.2021 r.

Do przerwy bez goli, choć okazje były

Stal naszpikowana zawodnikami z ekstraklasową przeszłością jest głównym faworytem rozgrywek eWinnner 2. Ligi. Ruch miał ochotę pokonać rzeszowian i wskoczyć na pierwsze miejsce w tabeli.

Niebiescy odważnie od pierwszego gwizdka ruszyli do przodu. W 5. minucie Daniel Szczepan uderzył po ziemi i bramkarz Stali Wiktor Kaczorowski obronił jego strzał. W 12. minucie Szczepan trafił do siatki głową, ale radość gospodarzy trwała krótko, bo był spalony. Stal odpowiedziała za lekkim strzałem Patryka Małeckiego i Jakub Bielecki złapał piłkę.

W 21. minucie z dystansu uderzył Szczepan i Kaczorowski z trudem wybił piłkę na rzut rożny. W 35. minucie Ruch stracił kontuzjowanego stopera Konrada Kasolika.

Pod koniec I połowy mogły paść gole. Najpierw Tomasz Foszmańczyk uderzał w długi róg z pola z karnego, a bramkarz Stali końcem buta odbił piłkę. Minutę później po drugiej stronie boiska Andreja Prokić przegrał pojedynek z Bieleckim.

Małecki miał piłkę meczową

Na początku drugiej połowy Bielecki uratował chorzowian jakimś cudem broniąc strzał Małeckiego z pola bramkowego.

Ruch spróbował z rzutu wolnego - Michał Mokrzycki był bliski szczęścia, ale bramkarz Stali przeniósł piłkę nad poprzeczką.

W 75. minucie Krzysztof Danielewicz trafił do bramki Ruchu, ale wcześniej faulował i gol nie był uznany. Minutę później Łukasz Janoszka za lekko uderzył zza pola karnego.

W ostatnim kwadransie oba zespoły skupiły się bardziej na pilnowaniu wyniki niż atakowaniu...

Ruch Chorzów - Stal Rzeszów 0:0

Ruch: Jakub Bielecki - Tomasz Wójtowicz (79. Kacper Będzieszak), Konrad Kasolik (36. Tomasz Dyr), Filip Nawrocki, Bartłomiej Kulejewski, Przemysław Szkatuła (69. Marcin Kowalski) - Łukasz Janoszka, Tomasz Neugebauer, Michał Mokrzycki (79. Piotr Wyroba), Tomasz Foszmańczyk (69. Filip Żagiel) - Daniel Szczepan.

Stal: Wiktor Kaczorowski - Dominik Marczuk, Krystian Wrona, Łukasz Góra, Piotr Głowacki - Krzysztof Danielewicz (78. Dawid Olejarka), Bartłomiej Poczobut, Bartosz Wolski - Damian Michalik (78. Rafał Maciejewski), Patryk Małecki, Andreja Prokić (87. Mariusz Sławek).

Żółte kartki:Szczepan, Będzieszak - Wrona, Głowacki

Sędziował: Marek Opaliński (Legnica)

Widzów: 7.886