Przegląd tygodnia z 18.09.2022 w Chorzowie. Najważniejsze wydarzenia od 11.09 do 17.09.2022. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Pora na przegląd tygodnia? Z nami tygodniową prasówkę z Chorzowa nadrobisz w kwadrans
Pora na przegląd tygodnia? Z nami tygodniową prasówkę z Chorzowa nadrobisz w kwadrans CC0
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Chorzowa, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 11.09 a 17.09.2022. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Mieszkania "za grosze" na Śląsku i Zagłębiu! Wyprzedają je kopalnie. Ceny już od 55 tys. złotych. Sprawdź te oferty”?

Przegląd tygodnia: Chorzów, 18.09.2022. 11.09 - 17.09.2022: top 3 artykuły

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Mieszkania "za grosze" na Śląsku i Zagłębiu! Wyprzedają je kopalnie. Ceny już od 55 tys. złotych. Sprawdź te oferty

Mieszkania "za grosze" na Śląsku i Zagłębiu? Proszę bardzo! Oto najnowsze oferty z całego woj. śląskiego, wystawione przez Spółkę Restrukturyzacji Kopalń. Ceny "pokopalnianych" mieszkań zaczynają się już od 55 tys. zł. To prawdziwa okazja! Są tu mieszkania m.in. w Bytomiu, Zabrzu, Gliwicach czy Sosnowcu. Kliknij w galerię i zobacz te oferty.

📢 Najpopularniejsze imiona nadawane dzieciom w Polsce. Na czele Antoni oraz Zofia

Znamy najczęściej nadawane dzieciom imion w pierwszej połowie 2022 roku. Rządowy portal dane.gov.pl opublikował aktualne zestawienie. Wśród chłopców niezmiennie liderem jest Antoni, natomiast wśród dziewczynek Zofia wyprzedziła Zuzannę.

📢 Zaginieni nastolatkowe odnalezieni! Znaleziono ich w Sosnowcu

AKTUALIZACJA: Zaginieni nastolatkowie odnalezieni w Sosnowcu!
Policjanci poszukują nastolatków, którzy zaginęli w Chorzowie. To 12-letnia Nikola Bałasz, 15-letnia Vanessa Bałasz oraz 15-letni Fabian Gansta. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu ich miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chorzowie, pod numerem telefonu 478545255 bądź z najbliższą jednostką Policji, wybierając numer 112.

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie

Materiały promocyjne partnera

Tygodniowa prasówka 18.09.2022: 11.09-17.09.2022 Chorzów: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Chorzowie. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Mecz Wisła Kraków - Ruch Chorzów 1:1. Cenny remis gości - zobacz ZDJĘCIA

Chorzowski Ruch zremisował z Wisłą w Krakowie 1:1. Zobaczcie zdjęcia z tego meczu.

📢 Ekomural w Chorzowie. Odsłonięto go podczas uroczystego otwarcia ogrodu przedszkolaka przy Przedszkolu nr 29

Na ścianie przedszkola nr 29 powstał pierwszy Ekomural w Chorzowie. Substancje wykorzystane do jego stworzenia oczyszczają powietrze.

📢 Oddają meble ZA DARMO w woj. śląskim! Kanapy, meblościanki, fotele... Zobaczcie najnowsze oferty darmowych mebli w regionu

Śląskie: Oddają meble ZA DARMO! Zgodnie z zasadą zero waste, po co wyrzucać, skoro można oddać i dać drugie życie? W serwisie ogłoszeniowym olx.pl codziennie pojawiają się nowe oferty mebli i akcesoriów, które ludzie chcą oddać za darmo lub za tzw. czekoladę. Niektóre z nich są w naprawdę dobrym stanie! Zobaczcie najnowsze ogłoszenia w naszej galerii zdjęciowej

📢 Zmarła Jolanta Kopiec, długoletnia dyrektorka Śląskiego Ogrodu Zoologicznego w Chorzowie. Przyczyniła się do modernizacji placówki

Odeszła Jolanta Kopiec, długoletnia dyrektorka Śląskiego Ogrodu Zoologicznego w Chorzowie. Przyczyniła się do modernizacji placówki, a jej wysiłek został zauważony oraz doceniony na skalę międzynarodową. Kochała zwierzęta i zależało jej na tym, by warunki, w jakich żyją na co dzień były jak najlepsze oraz odpowiednio dostosowane do ich potrzeb. Ponadto chciała też, aby placówka podążała z duchem czasu i rozwijała się, dążąc ku nowoczesnym rozwiązaniom. Jolanta Kopiec była bardzo lubiana oraz ceniona w środowiskach, w których na co dzień udzielała się z wielkim zaangażowaniem.

📢 Napadli na młodych obcokrajowców w Chorzowie. Sprawcami dwóch nastolatków

CHORZÓW. Do niebezpiecznej sytuacji doszło na ulicy 3 maja. Policja została powiadomiona o awanturze, jaka się rozgrywała w tym miejscu. Niezwłocznie wysłano w te miejsce funkcjonariuszy, którzy złapali „niebezpieczny duet”.

📢 Samochody Google Street View znów jeżdżą po woj. śląskim. Które miasta odwiedzą? Zobacz ZDJĘCIA

GOOGLE - nowe zdjęcia do Street View. We wrześniu i październiku w wybranych miastach woj. śląskiego pojawią się samochody Google. Będą fotografować poszczególne ulice do najnowszej aktualizacji popularnych Street View. Gdzie się pojawią? Sprawdź listę miast.

📢 To miejsce jest obsikane! Rzecz o absurdalnych sytuacjach w autobusach na Śląsku i Zagłębiu. Zobacz ZDJĘCIA

Codzienność potrafi zaskoczyć! Zbliżający autobus ma na wyświetlaczu "Foch, nie jade", na przystanku stara kanapa, w autobusie na siedzeniu informacja "To miejsce jest obsikane, proszę tu nie siadać!", na kasowniku zapytanie "Matka wie, że nie kasujesz?". Sprawdź naszą galerię i zobacz, na co jeszcze natknęli się internauci autobusach i tramwajach w woj. śląskim.

📢 Ten klub nocny na Śląsku jest opuszczony - ZDJĘCIA ze środka. Miejsce grzechu i rozpusty! Sprawdź, jak wygląda teraz

Ten klub nocny na Śląsku jest opuszczony. Znajduje się przy popularnej trasie. Jeszcze kilka lat temu, w weekendy działo się tam! Od czterech lat jest zamknięty. Jak wygląda obecnie w środku? Oni tam weszli. Zobacz ZDJĘCIA, wykonane przez Urbex Time.

📢 Masz to z Lidla? Właśnie zostało wycofane! Lepiej wyrzuć, wykryto salmonellę. Oto najnowsze produkty wycofane ze sklepów...

KOMUNIKAT! Sanepid w środę 14 września poinformował o kolejny produktach wycofanych ze sklepów. Na liście jest m.in. produkt z Lidla i innych dyskonów. W naszej galerii znajdziesz opisy 10 najnowszych wycofanych produktów. Jeżeli masz któryś z nich w kuchni, lepiej go wyrzuć! Konsekwencje zjedzenia czy ich wypicia mogą być bolesne!

📢 Awantura w chorzowskim mieszkaniu. Znaleziono narkotyki i nielegalną amunicję. „Policjanci szybko pogodzili awanturników”

Awantura w chorzowskim mieszkaniu. Policja informuje, że w nocy z poniedziałku na wtorek doszło do awantury pewnej pary w jednym z chorzowskich mieszkań. Na miejsce skierowano funkcjonariuszy z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego. Znaleziono tam narkotyki. Jak informuje komenda, „policjanci szybko pogodzili awanturników”. Mężczyzna trafił do aresztu, kobieta na izbę wytrzeźwień.

📢 Otwarcie boiska na Kresach przy ulicy Wolności. Ruch Chorzów ma nowe boisko dla wychowanków. Nie wszyscy chwalą przebieg inwestycji

W środę 14 września prezydent Andrzej Kotala otwarł nowy obiekt. Przy Kresach dzieci i młodzież może trenować piłkę. Nie wszyscy jednak wypowiadają się pochlebnie o tym, jak przebiegała inwestycja.

📢 Dziesiąta edycja Budżetu Obywatelskiego w Chorzowie. Co wybiorą mieszkańcy w 2022 roku?

Niemal 4 miliony złotych Urząd Miasta przeznaczył na Budżet Obywatelski. Głosowanie trwa. Co wybiorą mieszkańcy?

📢 Robert Makłowicz w woj. śląskim - gdzie jadł? Które restauracje poleca? Tam jest smacznie, zdaniem popularnego dziennikarza

Robert Makłowicz w woj. śląskim - gdzie jadł? Które restauracje poleca? Podróżnik, kucharz, publicysta to tylko jedne z wielu określeń definiujących niezwykle barwną postać Roberta. Przez opinię publiczną uznany za jedną z najbardziej autorytatywnych person w całym kraju. Jedno możemy przyznać z całkowitym przekonaniem. Bardzo ciężko o osobę, która nigdy nie widziała programu z udziałem wcześniej wspomnianego bohatera. Arcysympatyczny krytyk kulinarny zajrzał do woj. śląskiego i odwiedził jego zdaniem najciekawsze restauracje w regionie. Zobaczcie, gdzie zjeść na Śląsku wg Roberta Makłowicza!

📢 Pyszne domowe obiady w Chorzowie za przystępną cenę! Oto LISTA restauracji TOP 15. Polecają je mieszkańcy

Gdzie w Chorzowie zjeść smacznie i tanio? Podpowiadamy! Oto lokale, które zyskały zaufanie klientów i osiągnęły najwyższe wyniki w notowaniach serwisu Tripadvisor oraz w rankingu Google. Sprawdź, gdzie mieszkańcy Chorzowa chodzą najchętniej. Tutaj nie trzeba wydać fortuny, by najeść się do syta. W naszej galerii znajdziesz listę TOP 15 restauracji, które serwują tanie i smaczne obiady.

📢 Pedofile poszukiwani przez policję. Widziałeś ich? Mogą być groźni! Zobacz te LISTY GOŃCZE

UWAGA! Policja z całej Polski poszukuje tych 20 osób w związku z czynami o charakterze pedofilskim. Chodzi o obcowanie płciowe z małoletnimi, zmuszanie do tych stosunków, prezentowanie pornografii itd. Za przestępstwa tego typu art. 200 kodeksu karnego przewiduje 15 lat więzienia.

📢 Tak śmieją się z miast w woj. śląskim! Oto MEMY z Bytomia, Katowic, Sosnowca, Gliwic, Częstochowy, Zabrza, Bielska...

MEMY z miast w woj. śląskim. Z których najczęściej śmieją się internauci? W Polsce króluje z pewnością Radom, Sosnowiec, Wąchock czy Bydgoszcz. Jednak pozostałym miastom w Śląskiem również się dostało - i to dość sporo! A co rozśmieszyło internautów? Memy dotyczą głównie, wydarzeń, miejsc oraz mieszkańców. W galerii znajdziesz najciekawsze z nich.

📢 Mieszkańcy tłumie składają wnioski o dodatek węglowy. Ile już złożono w Chorzowie, Siemianowicach i Świętochłowicach?

Urzędy Miasta oraz podległe im instytucje są przeciążone pracą związaną ze składaniem wniosków o dodatki węglowe. Ile do tej pory złożono ich w Siemianowicach Śląskich, Świętochłowicach oraz w Chorzowie?

ZOBACZ KONIECZNIE

Okazje

iPolitycznie - 300 milionów Putina by skorumpować Świat

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na chorzow.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie