MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Prasówka tygodniowa z 14.04.2024 w Chorzowie. Sprawdź, czy jesteś na bieżąco

Redakcja Naszemiasto.pl
Redakcja Naszemiasto.pl
Wideo
od 16 lat
Przygotowaliśmy dla Ciebie tygodniową prasówkę. Jeśli w mijającym tygodniu byłeś zbyt zajęty, by nadążyć za informacjami z Chorzowa, zobacz teraz artykuły, które inni czytelnicy czytali najchętniej między 7.04 a 13.04.2024. Sprawdź, czy nie minęło Cię nic ważnego. Czy czytałeś artykuł: „Najładniejsze dziewczyny w finale Miss Polonia 2024. Poznaj kandydatki do korony. Finał już wkrótce - ZDJĘCIA i LISTA”?

Przegląd tygodnia: Chorzów, 14.04.2024. 7.04 - 13.04.2024: top 3 artykuły

Oto lista najpopularniejszych w mijającym tygodniu wiadomości. Czy miałaś bądź miałeś okazję przeczytać je wszystkie?

📢 Najładniejsze dziewczyny w finale Miss Polonia 2024. Poznaj kandydatki do korony. Finał już wkrótce - ZDJĘCIA i LISTA

Miss Polonia 2024 - oto finalistki. 4 kwietnia 2024 roku odbył się półfinał konkursu. Zostały wyłonione dziewczyny, które powalczą o tytuł Miss Polonia 2024. Zamiast tradycyjnych 20 finalistek, tym razem do finału zakwalifikowało się aż 24 dziewczyn. Zobacz zdjęcia i poznaj bliżej finalistki konkursu.

📢 Za nami półfinał Miss Polonia 2024. Był pokaz w bikini, rozmowa z jury... Zobacz ZDJĘCIA. Było ponad 100 dziewczyn

Za nami Półfinał Miss Polonia 2024 - wyłoniono już listę finalistek! 3 kwietnia 2024 roku to data, która na długo zapadnie w pamięci ponad setce dziewczyn. W tym dniu w Warszawie odbył się Półfinał konkursu Miss Polonia 2024, który świętuje swoje 95-lecie. Ponad 100 kandydatek z całego kraju stawiło czoła rywalizacji o tytuł finalistki. Zobacz zdjęcia...

📢 Zobacz wyniki wyborów 2024 do rady miasta i na prezydenta w Chorzowie

Oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 są już znane. PKW opublikowała ostateczne dane z liczenia głosów. Wiemy, jakie wyniki uzyskali kandydaci na prezydenta Chorzowa, a także kto będzie sprawował mandat radnego miasta z okręgów nr 1, 2, 3, 4. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje.

Spraw prezent sobie albo bliskiej osobie

Materiały promocyjne partnera

Tygodniowa prasówka 14.04.2024: 7.04-13.04.2024 Chorzów: pozostałe wydarzenia

Poniżej prezentujemy pozostałe artykuły, które przyciągały w mijającym tygodniu uwagę czytelników w Chorzowie. Co było tak istotne, że nie można było od tego oderwać wzroku?

📢 Nowi radni w CHORZOWIE! Poznaj ich - zobacz ZDJĘCIA [wybory 2024]. Te osoby dostały się do Rady Miasta w Chorzowie!

CHORZÓW. Oto nowi radni - wybory 2024. W niedzielę 7 kwietnia wybraliśmy NOWYCH radnych do Rady Miasta Chorzowa! W poprzednim materiale publikowaliśmy zdjęcia list z państwowej Komisji Wyborczej, teraz przyszła pora na ZDJĘCIA zwycięzców! W galerii prezentujemy poszczególnych nowych radnych oraz ich sylwetkę. Oto oni...

📢 WSPANIAŁE panie z Chorzowa! Oto Córki, Matki i Kobiety dojrzałe - ZDJĘCIA. Ostatnie dni głosowania. Która wygra w Chorzowie?

WSPANIAŁE panie z Chorzowa! W plebiscycie biorą udział wspaniałe panie, które walczą o wygraną w trzech kategoriach: córki, matki i kobiety dojrzałe. Które kobiety z Chorzowa zwyciężą? Głosowanie trwa jeszcze tylko 2 tygodnie...

📢 Nowi radni SEJMIK ŚLĄSKI! Poznaj ich - zobacz ZDJĘCIA [wybory 2024]. Te osoby dostały się do Sejmiku w woj. śląskim!

Nowi radni SEJMIK ŚLĄSKI. Oto nowi radni - ZDJĘCIA! W niedzielę 7 kwietnia wybraliśmy NOWYCH radnych do Sejmiku! W poprzednim materiale publikowaliśmy zdjęcia list z państwowej Komisji Wyborczej, teraz przyszła pora na ZDJĘCIA zwycięzców! W galerii prezentujemy poszczególnych nowych radnych. Oto oni...

📢 Etno spacer z pszczelarzem w Chorzowie! Odkryj tajemnice zapylaczy i zbuduj domek dla pszczół w Górnośląskim Parku Etnograficznym

Etnospacer z pszczelarzem w Chorzowie, który odbędzie się 14 kwietnia o godzinie 12:00. Podczas spaceru odkryjecie tajemnice świata zapylaczy i zbudujecie domek dla pszczół. Spotkanie poprowadzi pszczelarz Henryk Działo, który opowie o roli zapylaczy w przyrodzie oraz pomoże stworzyć własne domki dla pszczół. Sprawdź informacje o biletach.

📢 Vinyl Festiwal w Planetarium Śląskiem 2024 - "A Planety Szaleją..." Pełne sale na kosmicznej podroż z muzyką polskich gwiazd! Zdjęcia

Kosmiczna podróż przez polskie hity w Chorzowie! W piątek, 5 kwietnia w Planetarium Śląskim odbyła się kolejna osłona Chorzów VinylFest "A Planeta szaleje...". Wydarzenie cieszyło się jak zwykle ogromnym zainteresowaniem – bilety na obie sesje zostały wyprzedane. Fani muzyki winylowej zapełnili sale Planetarium dwa razy! Zobacz zdjęcia publiczności.

📢 Wybory 2024 CHORZÓW - nowi radni! To oni teraz zasiądą w Radzie Miasta CHORZÓW. Oto LISTA zwycięzców z PKW!

Wybory 2024 CHORZÓW - nowi radni! Policzono już wszystkie głosy! Mamy już oficjalne wyniki, kto dostał się do Rady Miasta Chorzów. Sprawdź LISTĘ z Państwowej Komisji Wyborczej.

📢 CHORZÓW. Tłumy na rynku! Kibice Ruchu świętowali wybór nowego prezydenta - ZDJĘCIA. Szymon Michałek pokonał Andrzeja Kotalę

CHORZÓW. W poniedziałek 8 kwietnia 2024 roku kibice Ruchu spotkali się na rynku, aby świętować wygraną w wyborach na prezydenta tego miasta swojego przedstawiciela Szymona Michałka. Spotkanie wyznaczono na symboliczną godzinę 19.20 nawiązującą do roku powstania Ruchu Chorzów. Na rynku były tłumy! Zobacz ZDJĘCIA...

📢 SEJMIK ŚLĄSKI nowi radni - wybory 2024! Sprawdź, kto dostał się do Sejmiku w woj. śląskim? Oto LISTA zwycięzców z PKW!

SEJMIK ŚLĄSKI nowi radni - wybory 2024! Sprawdź, kto dostał się do Sejmiku w woj. śląskim! Oto LISTA zwycięzców z PKW!

📢 Spadł tynk z balkonu przy Nowej w Chorzowie. Interweniowała straż pożarna. Co gdyby ktoś tędy przechodził?

Otrzymaliśmy informację o potencjalnie dość niebezpiecznym zdarzeniu w Chorzowie. Od jednej z czytelniczek otrzymaliśmy sygnał, że od jednego z balkonów bloku przy ulicy Nowej 2 odpadł tynk. Jak jednak widać na zdjęciach, materiału jest sporo. W tym miejscu spacerują również ludzie z psami.

📢 Wyniki wyborów do Rady Miasta Chorzów. Czy jest zaskoczenie? Poznaj nowych radnych

Oto skład nowej Rady Miasta Chorzów. Najwięcej radnych będzie mieć Koalicja Obywatelska, która uzyskała 44,77% poparcia, co przekłada się na 10 mandatów. Kandydaci z listy Szymona Michałka, na którą w wyborach do RM oddano 37,95% głosów, zdobyli 9 mandatów. Kandydaci Prawa i Sprawiedliwości zdobyli w Chorzowie 17,28% głosów i 4 mandaty. To oznacza, że KO w Chorzowie nie tylko straci prezydenta (zdecydowana wygrana Szymona Michałka w pierwszej turze) ale również większość w Radzie Miasta. W wyborach nie brakowało niespodzianek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą analizą.

📢 Wybory 2024. W tych miastach wybrano już prezydentów - LISTA. A kto musi jeszcze powalczyć? W tych miastach na Śląsku będzie druga tura!

Poznaliśmy już większość oficjalnych wyników. W wielu miastach spełniły się przedwyborcze prognozy, lecz nie brakuje też sporych zaskoczeń. Wiemy też, gdzie do rozstrzygnięcia wyborów, będzie konieczna druga tura.

📢 Wyniki wyborów 2024 CHORZÓW. Szymon Michałek wygrywa w pierwszej turze! Mamy OFICJALNE wyniki PKW

Wyniki wyborów 2024 w CHORZOWIE. Państwowa Komisja Wyborcza podała już wyniki z 100% komisji w Chorzowie, więc to już pewne - Szymon Michałek wygrywa w I turze z wynikiem 54,67%. Szczegółowe wyniki zobaczysz poniżej!

📢 Ponad 16 tysięcy fanów Ruchu Chorzów dopingowało Niebieskich w Kotle Czarownic w Chorzowie. Zobacz ZDJĘCIA KIBICÓW

Ponad 16 tysięcy fanów dopingowało Ruch Chorzów na Stadionie Śląskim w spotkaniu z Puszczą Niepołomice. Sympatycy Niebieskich stworzyli w Kotle Czarownic bardzo gorącą atmosferę głośno dopingując swój zespół. Zobaczcie zdjęcia kibiców Ruchu na meczu z Puszczą.

📢 Chorzów. Wieczór wyborczy na Stadionie Śląskim. Radość KO z wygranej w wyborach do Sejmiku - zobacz ZDJĘCIA

CHORZÓW. Koalicja Obywatelska z wynikiem 33,9 proc. wygrała wybory do Sejmiku Województwa Śląskiego według sondaży exit poll. Na pełne oficjalne wyniki trzeba będzie poczekać najprawdopodobniej do wtorku 9 kwietnia. Borys Budka i Wojciech Saługa zapowiadają, że jest duża szansa na to, aby Sejmikiem rządziła koalicja KO, Lewicy i Polski 2050. Przedstawiamy gorące komentarze i opinie prosto ze sztabu wyborczego KO na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

📢 Wyniki wyborów 2024 Sejmik Śląski. Koalicja Obywatelska wygrywa według exit poll, a kto w koalicji?

Wyniki wyborów 2024 Sejmik Śląski. Znamy wyniki wyborów do Sejmiku Województwa Śląskiego. Według danych exit poll wybory do Sejmiku wygrała Koalicja Obywatelska (33,9 procent głosów), wyprzedzając Prawo i Sprawiedliwość (30,6 procent). KO, aby rządzić w Sejmiku będzie musiała jednak zawrzeć koalicję z Trzecią Drogą lub/i Lewicą.

📢 Wybory samorządowe 2024 w Chorzowie. Kandydaci na prezydenta miasta już zagłosowali. Zobacz ZDJĘCIA

O godzinie 7.00 w całym kraju otworzyły się lokale wyborcze, a Polki i Polacy uprawnieni do głosowania wybierają swoją reprezentację do samorządów. Państwowa Komisja Wyborcza podała, że na godzinę 12.00 frekwencja w skali kraju wyniosła 16,52 proc., co oznacza, że w stosunku do 2018 roku frekwencja jest wyższa blisko o 1 proc. Miejska Komisja Wyborcza w Chorzowie podaje, że jak dotąd nie odnotowała żadnych zakłóceń i nieprawidłowości. W Chorzowie do 12.00 zagłosowało już 16,31 proc. wyborców. Wydano 11 982 karty do głosowań, a lokale wyborcze odwiedzili już wszyscy trzej kandydaci na urząd prezydenta miasta.

📢 Wybory samorządowe w Chorzowie. Mieszkańcy i mieszkanki od rana ruszyli do urn. Zdjęcia z lokali wyborczych i pierwsze dane frekwencyjne

O godzinie 7.00 w całym kraju otworzyły się lokale wyborcze, a Polki i Polacy uprawnieni do głosowania wybierają swoją reprezentację do samorządów. Państwowa Komisja Wyborcza podała, że na godzinę 12.00 frekwencja w skali kraju wyniosła 16,52 proc., co oznacza, że w stosunku do 2018 roku frekwencja jest wyższa blisko o 1 proc. Na tym tle nieco gorzej wypada woj. śląskie, gdzie zagłosowało 15,34 proc. Miejska Komisja Wyborcza w Chorzowie informuje, że głosowanie przebiega bez zakłóceń.

ZOBACZ KONIECZNIE

Lubisz czytać ale książki są za drogie? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych księgarniach online.

Okazje

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na chorzow.naszemiasto.pl Nasze Miasto