Porażka WSB w Gliwicach z Radanem

(lis)
Chorzowianie wyraźnie przegrali z  wiceliderem rozgrywek Fot: MAGDALENA CHAŁUPKA
Chorzowianie wyraźnie przegrali z wiceliderem rozgrywek Fot: MAGDALENA CHAŁUPKA
W inauguracyjnym meczu drugiej rundy rozgrywek grupy południowej II ligi futsalu chorzowianie przegrali z Radanem. W zespole Wyższej Szkoły Bankowej zagrało dwóch nowych graczy - Przemysław Kujawa i Arkadiusz Mueller.

W inauguracyjnym meczu drugiej rundy rozgrywek grupy południowej II ligi futsalu chorzowianie przegrali z Radanem.
W zespole Wyższej Szkoły Bankowej zagrało dwóch nowych graczy - Przemysław Kujawa i Arkadiusz Mueller. Ten pierwszy w zeszłym sezonie był kapitanem WSB, ale z powodów zawodowych przerwał grę w piłkę. Z kolei Mueller jest wychowankiem Stadionu Śląskiego. Mecz w Gliwicach był, niestety, jednostronnym widowiskiem, choć w I połowie przez 17 minut utrzymywał się wynik 1:0 dla WSB...

RADAN GLIWICE - WYŻSZA SZKOŁA BANKOWA CHORZÓW 8:2 (3:1)
Bramki dla chorzowian: Galeja, Szulc.

WSB: Brzenk (Olejniczak) - Paczkowski, Wasita, Pietrzyk, Kukułka - Galeja, Waniczek, Skoczylas, Szulc oraz Kujawa, Mueller.