Polska Liga Futsalu

(jac)
W ostatniej kolejce rundy jesiennej Polskiej Ligi Futsalu pierwsze punkty stracił prowadzący w tabeli Clearex. Chorzowianie przegrywali już u siebie z Holidayem Skiba Chojnice 0:3, ale w ciągu ostatnich siedmiu minut ...

W ostatniej kolejce rundy jesiennej Polskiej Ligi Futsalu pierwsze punkty stracił prowadzący w tabeli Clearex. Chorzowianie przegrywali już u siebie z Holidayem Skiba Chojnice 0:3, ale w ciągu ostatnich siedmiu minut gry potrafili odrobić straty i doprowadzić do remisu.

W tej serii spotkań żaden z gospodarzy nie zdołał odnieść zwycięstwa. W Gliwicach zremisował Radan, a na wyjazdach cenne wygrane zanotowały PA Nova Eurogames Gliwice, Inpuls Alpol Siemianowice i Marex Chorzów. Głęboki kryzys trawi Jango. Mysłowiczanie przegrali w lidze już szósty mecz z rzędu i znaleźli się w strefie barażowej. Teraz w rozgrywkach nastąpi świąteczna przerwa, a piłkarze ponownie wyjdą na parkiety 8 stycznia.

d Wyniki 11. kolejki: Clearex Chorzów – Holiday Skiba Chojnice 3:3 (0:1), Akademia Słowa Poznań – PA Nova Eurogames Gliwice 5:6 (4:4), Rekord Bielsko-Biała – Inpuls Alpol Siemianowice 2:6 (0:2), Kupczyk Kraków – Marex Chorzów 2:5 (0:1), Jango Mysłowice – Grembach Łódź 3:6 (1:4), Radan Gliwice – Pogoń 04 Szczecin 3:3 (1:0).

1. Clearex 11 31 53-18
2. PA Nova 11 22 31-25
3. Inpuls 11 19 49-38
4. Holiday 11 18 41-37
5. Radan 11 17 45-50
6. Akademia 11 16 53-42
7. Grembach 11 16 34-39
8. Marex 11 13 40-48