Piłka halowa: Sposób na chorzowian?

LIS
Piłkarze z Polkowic najwyraźniej wiedzą jak grać - i wygrywać - z Clearexem. Jesienią pokonali chorzowian na ich własnym parkiecie 1:0, zaś w minioną niedzielę wygrali u siebie 4:3.

Mecz był niezwykle emocjonujący, a wszystkie bramki padły po przerwie. Zespół z Chorzowa na każde trafienie polkowiczan odpowiadał golem i tak było do stanu 3:3. Losy meczu rozstrzygnięte zostały w ostatniej minucie. 30 sekund przed końcem, arbiter odgwizdał faul Piotra Słoniny, a że było to szóste przewinienie - kibice oglądali przedłużony rzut karny. Na bramkę zamienił go Adrian Jędrzejewski.

TPH POLKOWICE - CLEAREX CHORZÓW 4:3 (0:0).

Bramki: 1:0 Andrzej Koryciński (21), 1:1 Krzysztof Salisz (22), 2:1 Kamil Nowakowski (27), 2:2 Michał Włodarek (35), 3:2 Tomasz Trznadel (36), 3:3 Andrzej Szłapa (38), 4:3 Adrian Jędrzejewski (40).

CLEAREX: Ulfik - Szłapa, Salisz, Włodarek, Wojciechowski - P. Słonina, M. Słonina, Łuszczek, Hajnc oraz Grecz, Borowski.