Mistrzostwa Chorzowa w pływaniu [ZDJĘCIA]

Olga Krzyżyk
Mistrzostwa Chorzowa w pływaniu [ZDJĘCIA] UM Chorzów
50 przedszkolaków wzięło udział w mistrzostwach Chorzowa w pływaniu. Pływackie zawody odbyły się 15 lutego w w Zespole Szkół Sportowych nr 2 w Chorzowie.

15 lutego w Zespole Szkół Sportowych nr 2 w Chorzowie odbyły się Mistrzostwa Chorzowa przedszkolaków w pływaniu w kategorii dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięło udział 50 przedszkolaków - 23 dziewczynki i 27 chłopców.

Na podium w kategorii dziewcząt stanęły Oliwia Pieloch z Przedszkola nr 22 (I miejsce), Antonina Prusinowska z Przedszkola nr 27 (II miejsce) oraz Hanna Chybowska z Przedszkola nr 7 (III miejsce).

Wśród chłopców najlepszym pływakiem został Bruno Urban z Przedszkola nr 11. Na drugim miejscu podium stanął natomiast Dawid Bem z Przedszkola nr 20. Trzecie miejsce zajął Mateusz Nowak z Przedszkola nr 9.

Każdy z laureatów otrzymał medal, statuetkę oraz dyplom za swoje osiągnięcie. Pozostali mali sportowcy za udział w zawodach otrzymali dyplomy, medale oraz upominki.