Mecz Ruch Chorzów - Śląsk II Wrocław 5:0. Radość kibiców, zobaczcie zdjęcia ze sparingu

Rafał Musioł
Zobacz kolejne zdjęcia. Przesuwaj zdjęcia w prawo - naciśnij strzałkę lub przycisk NASTĘPNE Arkadiusz Gola
Piłkarze Ruchu Chorzów w sparingowym meczu rozbili rezerwy Śląska Wrocław 5:0. To pierwsza wygrana Niebieskich w 2021 roku. Zobaczcie zdjęcia z tego spotkania.

Piłkarze Ruchu Chorzów zaprezentowali świetną formę strzelecką w sparingu ze Śląskiem II Wrocław. Niebiescy strzelili rywalom aż pięć goli.

Pierwszy zimowy sprawdzian ekipy Łukasza Berety przebiegał pod dyktando gospodarzy, którzy przy okazji testowali czterech nowych piłkarzy. Snajperski ciąg potwierdził Mariusz Idzik, który zdobył dwa pierwsze gole dla chorzowian w 2021 roku.

Z Ruchem pożegnał się pomocnik Mateusz Duchowski, który testowany jest w Kaliszu.

Zobaczcie zdjęcia z meczu Ruch Chorzów - Śląsk II Wrocław, który obserwowała spora grupa kibiców Niebieskich.

Mecz Ruch Chorzów - Śląsk II Wrocław 5:0. Radość kibiców, zo...

Ruch Chorzów - Śląsk II Wrocław 5:0 (3:0)
Gole:
Mariusz Idzik 2 (17, 24), Michał Mokrzycki (30), zawodnik testowany (71), Daniel Paszek (85)
Ruch: (I połowa) Bielecki - Kasolik, Sikora, Kawula - Będzieszak, Rudek, Wyroba, Mokrzycki, Janoszka, Kwaśniewski - Idzik. (II połowa) zawodnik testowany - Lechowicz, Słota, Kulejewski, Kowalski, Neugebauer, zawodnik testowany, Paszek, Siwek, Wójtowicz, zawodnik testowany (77. Kwaśniewski).