Wybierz region

Wybierz miasto

  Zenek, Sarang / Karwa Piarbole Tour 2017

  Leśniczówka Rock'n'Roll Cafe
  Chorzów, ul. aleja Muzyków/1, +48 79 066 81 72

  20:00 Sobota, 25 lutego

  • 20zł

  Zenek to solowy projekt wokalisty zespołu Kabanos. Wiecznie głodny i bardzo płodny muzorobol nagrał i wydał w roku 2016 dwie płyty "33" i "Płachta na Byka". Metalowa wersja nieposkromionej, bezkompromisowej tworczości Zenka reprezentować będzie klasyczne trio w składzie: Zenek - gitara, wokal, Krzysztof Fuckin' Corzeniowski - bas i Wasyl Bieńkov - perkusja.

  Sarang to zespoł ze Śląska, ktorego brzmienie tworzy ciężar nisko strojonych gitar, pulsujący bas, groove perkusji oraz numetalowe partie wokalne. Zespoł powstał w Maju 2011 r. w Chorzowie/Katowicach. W dwuosobowym składzie, Plaster i Czucz skoncentrowali się na tworzeniu materiału będącego wypadkową szerokich inspiracji grupami takimi jak Deftones, Incubus czy Sevendust. Po kilku miesiącach dwojka skoncentrowała się na poszukiwaniu reszty składu, by po wielu personalnych roszadach wykrystalizować się do obecnej, pięcioosobowej formy.
  Sarang w maju 2015r wydał debiutancki minialbum pt. "Prisoners" Obecnie zespoł pracuje na kolejną pełnometrażową płytą, ktorej premiera przewidziana jest na drugą połowę 2017roku.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST