Wybierz region

Wybierz miasto

  Zapraszamy na spektakle Teatru Czarnego Tła.

  Klub Czekolada
  Chorzów, ul. Dworcowa/6

  18:00 Sobota, 17 października

  • 18zł

  Teatr Czarnego Tła zajmujący się magiczną formą "czarnego teatru" serdecznie zaprasza do swojej nowej siedziby w Chorzowie na ul.Poniatowskiego 6. Od października zaczynamy regularne spektakle na naszej kameralnej scenie. Zapraszamy do zapoznania się z repertuarem i wybrania czegoś dla siebie. Szczegoły na temat spektakli, cen, promocji, rezerwacji biletow, znajdują się na stronie www.teatr-czarnego-tla.blogspot.com

  godz. 18.00 "Kosmiczna podroż"

  Kosmiczna podroż"
  Dla tych wszystkich, ktorzy zafascynowani są magią kosmosu Teatr Czarnego Tła stworzył coś specjalnego. Przygotował jedyną w swoim rodzaju podroż po świecie kolorowych galaktyk, układow słonecznych, a nawet czarnych dziur, ktora na pewno skończy się bliskim spotkaniem trzeciego stopnia. Znane nam już z „Mam talent” kurczaki przybierają nową maskę – tym razem kosmonautow, ale nie ma wątpliwości, że mamy szansę spotkać też prawdziwych kosmitow.
  Wystarczy więc spojrzeć na scenę i uruchomić wyobraźnię, aby zobaczyć prawdziwe czary.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST