Wybierz region

Wybierz miasto

  XVIII lecie Ulcer Uterus ~ Leśniczówka, Chorzów

  Leśniczówka Rock'n'Roll Cafe
  Chorzów, ul. aleja Muzyków/1, +48 79 066 81 72

  18:00 Piątek, 9 grudnia

  • 20zł

  09.12.2016r.
  Godz. 17:30
  Bilety: 20 pln
  ULCER UTERUS (brutal death metal)
  Nieprzerwanie od 18 lat młoci na polskiej scenie undergroundowej swoimi odpychającymi wokalizami i perwersyjnymi riffami czyniąc każdy koncert obskurną egzekucją muzyczną. Na swoim koncie mają wydane dwie płyty z czego ostatni krążek "Cursed Saints” wyszedł w styczniu tego roku.

  Wspierać ich będą na scenie:

  PANDEMONIUM (satanic dark metal)
  Początek zawiłej historii Pandemonium datowany jest na koniec 1989 roku. Wtedy to Paul i Peter aka Żuber (R.I.P.) zapatrzeni w "Necronomicon" oraz zainspirowani dokonaniami Hellhammer, Bathory, Venom i Samael powołują do życia Pandemonium - pierwszy w Polsce zespoł, ktory stworzył tak mroczny, majestatyczny i surowy Black Metal.

  SPHERE (death metal)
  Warszawska death metalowa formacja zadebiutowała w 2007 roku wydawnictwem „Damned Souls Rituals” w stajni Empire Records. W tym samym roku formacja gości na Metalmanii. Znakomita promocja oraz dobre przyjęcie płyty zaowocowało licznymi koncertami w kraju. Drugi album „Homo Hereticus” ukazuje się w 2012 roku nakładem Masterful Records. Zespoł obecnie promuje koncertowo swoj drugi longplay.

  ORCHIVION (symphonic death metal)
  Warszawski zespoł grający symfoniczny death metal. Formację założono w 2004 roku i funkcjonowała przez 12 lat pod nazwą "Strain". Przez ten czas zagrał wiele koncertow metalowymi zespołami, takimi jak Materia, Thy Disease, Valkenrag, Sphere.
  We wrześniu 2016 rok wydali drugą i ostatnią przed pełnym albumem płyty EPkę „IMPAIROR"

  BOTTLEKOPF (death 'n' roll)
  Zespoł został założony przez Chłostę w 2010 roku.
  W 2014 za pośrednictwem Wydawnictwa Psycho wydali debiutancki materiał "Absolutely Nothing" i zaczęli grać koncerty.

  SNAKE EYES (skoczny thrash metal z ciągotami w stronę death metalu)
  Powstał w 2002 roku w Katowicach. Po licznych zmianach w składzie zespoł nagra demo w 2008 (jako „Demo 2008”, ale w sieci, w kilku miejscach, jest podawana nazwa „Watching You”). W 2010 roku udało się im wydać debiutancki album „Beware Of The Snake”, pod szyldem małej wytworni Slaney Records. W Polsce płyta jest dostępna za pośrednictwem Selfmadegod. W roku 2012 przygotowali krotki materiał, ktory docelowo miał znaleźć się na splicie, jednak ostatecznie został wydany jako EP.

  GTX (thrash metal)
  Zespoł powstał w 1997r. Inspirowani starym thrashem grywali dużo koncertow miedzy innymi z Acid Drinkers, Quo Vadis, Scream. Rok poźniej nagrali demo w katowickim Cyber Studio. Osiemnaście lat przerwy i pojawienie się w zespole nowych muzykow (perkusisty i wokalu) sprawiło że zespoł ponownie wszedł do studia i nagrał pełnowymiarową płytę. Od 2016 zaczęli ponownie koncertować.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa! QUIZ