Wybierz region

Wybierz miasto

  Wystawa "Kury są piękne"

  Muzeum - Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie
  Chorzów, ul. Parkowa/25, +48 32 241 07 18

  Od 13.09.2015 do 31.10.2015

  • Brak informacji o cenie

  Zapraszamy do obejrzenia wystawy "Kury są piękne” - malarstwo animalistyczne i ceramika – Joanny Knapek, ktorej otwarcie odbyło się w niedzielę (13 września).

  Kilka słow o autorce wystawy:

  Joanna Knapek ukończyła Liceum Plastyczne w Katowicach - specjalność Formy Użytkowe oraz Policealne Studium Fotograficzne w Katowicach – Fotograf. Ponadto jest absolwentką Uniwersytetu Śląskiego Filii w Cieszynie - Edukacji Artystycznej w zakresie sztuk plastycznych. Zdobyła dyplom z malarstwa sztalugowego w pracowni profesor Jagody Adamus i aneks z ceramiki w pracowni doktor Małgorzaty Krentowicz. Ukończyła także Wyższą Szkołę Techniczną w Katowicach - Architekturę Wnętrz. Uprawia malarstwo sztalugowe, ścienne, rysunek, fotografię, ceramikę artystyczną. W 1993 r. z myślą o rozwoju tworczym dzieci i młodzieży roku otworzyła pracownię plastyczną, w ktorej może połączyć swoje umiejętności i wiedzę z pasją.

  Wystawę można oglądać codzienne w godzinach pracy Muzeum w budynku dyrekcji (galeria na piętrze).

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]