Wybierz region

Wybierz miasto

  Wystawa prac plastycznych KRAJCOK12

  Galeria Na Strychu
  Chorzów, ul. Siemianowicka/59

  18:00 Środa, 30 marca

  • Brak informacji o cenie

  ChGP Karjcok’12 działa jako sekcja Chorzowskiego Centrum Kultury, z siedzibą w Starochorzowskim Domu Kultury. Chociaż istnieje dopiero cztery lata, posiada już bogaty dorobek wystawienniczy – zbiorowy, jaki i indywidualny swoich członkow. Grupa godnie reprezentuje Chorzow w regionie i wnosi cenny wkład w rozwoj amatorskiego ruchu artystycznego aglomeracji śląskiej. Niezależnie od walorow artystycznych prac swoich członkow, a także zauważalnego udoskonalania warsztatu malarskiego – ChGP Krajcok’12 potwierdza swoją działalnością zasadność realizacji pasji tworczych w formie zorganizowanej.

  Dodatkowym walorem jest stanowiące grupę grono wspaniałych i zgranych Przyjacioł. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na najbliższą wystawę do naszej Galerii na Strychu.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]