Wybierz region

Wybierz miasto

  Wszyscy na pokład! Gry planszowe vol. 2

  Tawerna Żeglarska Stary Port
  Chorzów, ul. Rynek/13, +48 32 760 67 67

  18:00 Od 16.06.2017 do 17.06.2017

  • Wstęp wolny

  Wszyscy na pokład, czyli gry planszowe w Starym Porcie!
  Z wielką przyjemnością wraz z drużyną Silesia on Board zapraszamy Was już drugi raz na wieczor w doborowym towarzystwie gier planszowych. Specjalnie dla Was 16.06 przygotujemy bibliotekę, na ktorą składa się ponad 100 gier planszowych od prostych imprezowek po możgożery. Dla każdego coś dobrego! Oczywiście nie zabraknie wspaniałych i co najważniejsze cierpliwych animatorow, ktorzy zaproponują tytuł a także wytłumaczą zasady gry. Pamiętajcie, że na naszej imprezce najważniejsza jest dobra zabawa... okraszona odrobiną „grywalizacji”.

  WSTĘP BYŁ I BĘDZIE DARMOWY!

  Na nasze pokładowe granie tym razem przygotowaliśmy turniej „Tajniakow” (Codenames), ktory klasycznie będzie odbywać się na sali bilardowej. Tajniacy to gra o bardzo prostych zasadach, ktora w głownej mierze oparta jest na skojarzeniach i odrobinie dedukcji. W grze wcielicie się w drużyny tajnych agentow – waszym zadaniem będzie jak najszybsze zidentyfikowanie haseł waszej drużyny! Gwarantujemy wam masę śmiechu, miliony głupich skojarzeń i jeszcze więcej dwuznaczności :3 Oczywiście każdy będzie mogł wziąć w nim udział. Więcej na temat gry możecie przeczytać w recenzji Board Times

  Tomek oraz portowy barman będą zbierać zapisy do godziny 20:00, możecie zapisywać się w zorganizowanych grupach lub osobno. W tym drugim przypadku to my będziemy tworzyć grupy z Was - wolnych elektronow. Głowną nagrodą będą pamiątkowe zdjęcie wrzucone na fan page’a knajpy i Silesi on Board.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach