Wybierz region

Wybierz miasto

  Wszyscy na pokład, czyli gry planszowe w Starym Porcie!

  Mateusz Jaworski

  Tawerna Żeglarska Stary Port
  Chorzów, ul. Rynek/13, +48 32 760 67 67

  Od 12.04.2017 do 13.04.2017

  • Wstęp wolny

  Wraz z ekipą Silesia on Board zapraszamy Was na wyjątkowe i unikalne wydarzenie z planszowkami w roli głownej. Specjalnie dla Was 22.04 zapewnimy ponad 100 gier planszowych m.in. imprezowe, towarzystkie, kooperacyjne i strategiczne. Każdy znajdzie coś dla siebie, a początkujący niech się nie obawiają- wszystko wytłumaczymy i pokażemy. Bo najważniejsza jest dobra zabawa....i odrobina rywalizacji. :)

  Wstęp FREE!!!

  Rezerwacje dostępne tylko na stronie wydarzenia na facebooku poprzez kontakt priv. Podczas podawania godziny rezerwacji, prosimy o podanie przybliżonej liczby osob, ktora będzie brała udział w zabawie. Ta informacja jest konieczna, aby przygotować stoły dla konkretnych grup w określonej konfiguracji związanej z ilością graczy. Nie ma możliwość rezerwacji konkretnego stolika.

  Podczas wieczoru odbędzie się specjalna gra: ,,Kapitan Sonar”, ktora będzie odbywać się na sali bilardowej. Ale o tym szczegoły przedstawimy niebawem.

  NAGRODY, ZNIŻKI, PREZENTY, CHWAŁA!

  Silesia on Board łącznie przygotował dla Was rożne nagrody w postaci super gadżetow, koszulek ,,Silesia on Board” i fajnych gier.

  Przygotwaliśmy także zniżki na piwka dla uczestnikow oraz nagrody dla zwycięzcow gry Kapitan Sonar. W naszej karcie menu na ten dzień znajdą się wyjatkowe drinki i shoty. :)))

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]