Wybierz region

Wybierz miasto

  World Press Photo 16

  Huta Królewska
  Chorzów, ul. Metalowców/13

  10:00 Od 26.05.2016 do 15.06.2016

  • Brak informacji o cenie

  World Press Photo to najważniejszy konkurs branżowy fotografow z całego świata pracujących dla prasy. Organizatorem jest Fundacja World Press Photo, ktora działa od 1955 roku. Konkurs odbywa się corocznie, wyniki ogłaszane są w lutym. Przebiega w kilkunastu kategoriach obejmujących fotografie pojedyncze i serie (reportaże), takich jak zdjęcie roku, sportowe sytuacje, życie codzienne, portrety, przyroda itd. Rokrocznie na konkurs swoje prace wysyła kilka tysięcy fotografow z całego świata. Wystawa jest prezentacją najlepszych zdjęć wyłonionych w ramach konkursu World Press Photo.

  W Chorzowie będzie można je oglądać od 26 maja do 15 czerwca, codziennie, od poniedziałku do piątku w godz. 10 - 20, a w weekendy i święta w godz. 10 - 22.Wystawa prezentowana będzie w hali byłej Elektrowni Huty Krolewskiej, znajdującej się przy ul. Metalowcow w Chorzowie.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach