Wybierz region

Wybierz miasto

  Wielkanoc na Śląsku

  Muzeum - Górnośląski Park Etnograficzny w Chorzowie
  Chorzów, ul. Parkowa/25, +48 32 241 07 18

  12:00 Niedziela, 20 marca

  • 9zł

  Serdecznie zapraszamy 20 marca na imprezę plenerową „Wielkanoc na Śląsku”, podczas ktorej przybliżymy zwyczaje wiosenne i wielkanocne, opowiemy jak wyglądają święta na Żywiecczyźnie oraz jakie znaczenie mają palmy wielkanocne.
  Nasi goście będą mogli wziąć udział w warsztatach i pokazach kroszonkarskich, a także sprobować potraw wielkanocnych przygotowanych przez Koło Gospodyń Wiejskich oraz skansenowską karczmę.
  Dla najmłodszych przygotowaliśmy zabawę z nagrodami „szukanie zajączka” oraz – tym razem dla rodzin konkurs na „najpiękniejszą marzankę”, ktorą nasi goście będą musieli przygotować na miejscu.
  Wspolne palenie marzanny, konkurs na podnoszenie zająca wielkanocnego czy nauka gry na trombicie na rezurekcje to tylko niektore z dodatkowych atrakcji przygotowanych na ten dzień.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa! QUIZ