Wybierz region

Wybierz miasto

  WHX, Grupa Podwyższonego Ryzyka, Bigger Half, Kontrkultura

  Leśniczówka Rock'n'Roll Cafe
  Chorzów, ul. aleja Muzyków/1, +48 79 066 81 72

  18:00 Sobota, 27 stycznia

  • 15zł

  Koncert charytatywny z ktorego cały dochod zostanie przekazany na rehabilitację dla Maćka Skrzypczaka.

  Grupa Podwyższonego Ryzyka:
  Początki grupy to 2003/2004. GPR pochodzi z Wrocławia. Punk rock to podstawa. GPR wydał trzy płyty (GPR records) "Kim być" (2006), "Margines błędu" (2009), "Jebać skurwieli" (2012).


  Bigger Half:
  Witamy, nazywamy się Bigger Half. Pochodzimy z Nowego Sącza - niedużej mieściny jakich wiele na mapie naszego „Szarego Smutnego Kraju”. Początki zespołu datuje się na 2004 rok, kiedy to grupa kumpli związanych ze Skatebording’iem postanowiła trochę pomęczyć uszy swoich znajomych. W tej formie grając wesołe piosenki o jeździe na desce Bigger Half, funkcjonował do lata 2009 roku. Zimą, po gruntownej zmianie składu, wraz z nowymi ludźmi przyszły nowe pomysły oraz nowe perspektywy patrzenia na codzienną rzeczywistość.


  Kontrkultura:
  Zespoł KontrKultura powstał w 2004 roku z inicjatywy Bartka „Zwierza” Reguckiego i Marcina „Mariana” Jamki, na gruzach rozwiązanego 2 lata wcześniej zespołu Ewrybady Zgon. Styl grupy to punk rock/metal z psychodelicznym zacięciem. Jesienią 2012 roku, nakładem Lynx Music zostaje wydana płyta "Poza Dobrem i Złem".

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]