Wybierz region

Wybierz miasto

  Whalesong / Shine

  RED & BLACK Chorzów
  Chorzów, ul. Rynek/13/4

  18:30 Piątek, 17 listopada

  • Brak informacji o cenie

  Whalesong - industrialno-metalowy zespoł powstały w 2009 roku w Tarnowskich Gorach. W 2011 ukazała się debiutancka EP „Filth”, po ktorej zostali okrzyknięci przez prasę kontynuatorami tradycji Godflesh i Swans. W 2014 trzy remiksy przygotowane przez Whalesong znalazły się na albumie „Remixes” legendarnej szwedzkiej grupy Cult of Luna, a w 2016 światło dzienne ujrzał minialbum „Roi des Rats” mocno rozszerzający brzmienie grupy. 29 lipca 2017 nakładem Old Temple ukazał się na CD pełny album zatytułowany 'Disorder'. Obecnie zespoł pracuje nad nowym wydawnictwem oraz płytą z remixami/dekonstrukcjami utworow z 'Disorder'.
  Whalesong na żywo chętnie stawia na otwarte improwizowane formy swoich kompozycji, co sprawia, że żaden występ nie jest taki sam. Sprawdź, jeśli lubisz: Swans, Neurosis, Godflesh, Scorn, Celtic Frost, Sunn O))).

  Shine - zespoł powstał we wrześniu 2013 roku. We wrześniu 2015 roku wyszła EP-ka o nazwie Weednight, ktora została całkiem nieźle przyjęta przez słuchaczy. Aktualnie zespoł pracuje nad debiutanckim LP, ktory ukaże się na początku następnego roku.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]