Wybierz region

Wybierz miasto

  WARSZTATY "ANNUM KIDS" BAŚŃ ZIMOWA czyli śnieżna ścieżka dźwiękowa

  Chorzowskie Centrum Kultury
  Chorzów, ul. Henryka Sienkiewicza/3, +48 32 349 78 60

  13:00 Sobota, 9 grudnia

  • 1zł

  Spektakl Teatru Forum w ramach projektu "STOP CYBERWOLCE".
  rwa III edycja projektu STOP CYBERWOLCE – Teatr Forum w profilaktyce cyberprzemocy. W ramach projektu odbędą się warsztaty i interaktywne spektakle Teatru Forum poruszające problem agresji w sieci. Rozpoczęły się zapisy szkoł oraz do młodzieżowej grupy, ktora stworzy spektakl pod okiem doświadczonych trenerow. Organizatorem projektu jest Fundacja Centrum Rozwoju NoDrama.

  Projekt STOP CYBERWOLCE powstał w odpowiedzi na problemem cyberprzemocy i skutkow agresji w sieci, jego nazwa odwołuje się do “samowolki”, ktora coraz częściej dostrzegana jest w internecie. Od września do grudnia 2017 r. odbędą się interaktywne spektakle Teatru Forum z warsztatami dla uczniow i nauczycieli w 20 szkołach.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach