Wybierz region

Wybierz miasto

  Warsztaty czarnego teatru dla nauczycieli

  Teatr Czarnego Tła
  Chorzów, ul. Poniatowskiego J./6, +48 60 345 44 33

  10:00 Sobota, 16 czerwca

  • 40zł

  Od dłuższego czasu docierają do nas pytania o to jak powstaje nasz teatr, jak można go wykorzystać w pracy z dziećmi, zgłaszają się instruktorzy zajmujący się teatrem dziecięcym.

  Dlatego postanowiliśmy stworzyć pilotażowe, pojedyncze warsztaty dla nauczycieli i instruktorow, a w przyszłości zrobić z tego cykl zajęć.

  Serdecznie zapraszamy nauczycieli, instruktorow, ktorzy chcą poznać technikę 'czarnego teatru', zobaczyć jak to wygląda u nas i zainspirować się.

  "Czarny teatr" to bardzo kreatywna forma teatralna, ktora może pobudzać dziecięcą wyobraźnie i stymulować ją do tworzenia magicznych przestrzeni. Wszystko dzieje się w przestrzeni czarnej sceny, rozświetlonej światłem ultrafioletowym, dzięki czemu pojawiające się na scenie rekwizyty i lalki mają bardzo magiczny charakter. Jest to forma idealna dla dzieci, ktore chciałyby wystąpić na scenie, ale hamuje je wstyd. Tutaj aktor nic nie mowi, a nawet go nie widać...

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa! QUIZ