Wybierz region

Wybierz miasto

  Wakacyjne Działania Twórcze w Chorzowie

  Pracownia Działań Twórczych
  Chorzów, ul. Poniatowskiego J./6, +48 60 345 44 33

  16:00 Od 24.08.2017 do 30.08.2017

  • 150zł

  Pracownia Działań Tworczych, jak co roku serdecznie zaprasza na wakacyjne zajęcia pełne tworczości i rękodzieła.
  Nasze zajęcia przeznaczone są przede wszystkim dla osob dorosłych i młodzieży, ktore szukają miejsc do kreatywnego spędzenia czasu wolnego.
  Jak co roku pragniemy zgromadzić w jednym miejscu osoby, ktore chcą tworzyć, uczyć się, rozmawiać , śmiać się i aktywnie spędzać czas.
  Lipiec i sierpień to idealny czas na tworczość, poznawanie nowych pasji, nowych ciekawych ludzi, planowanie projektow, ktore zostaną zrealizowane w bliższej lub dalszej przyszłości.

  Wakacyjne Działania Tworcze - to projekt, na ktory od kilku lat zapraszamy na letnie zajęcia, wszystkich pasjonatow rękodzieła. Zarowno stałych bywalcow Pracowni, jak i nowe osoby.
  Będzie możliwość poznania nowych techniki, sprobowania nowych form albo pracy nad jednym wybranym tematem.
  Techniki, ktore będzie można poznawać i rozwijać, to :
  Jak zwykle, zapraszamy młodzież i dorosłych do wspolnej tworczości.
  - witraże - tworzenie niepowtarzalnych ozdob ze szkła witrażowego - małych witraży . Dla dorosłych i starszej młodzieży.
  W czasie zajęć poznamy materiały i narzędzia oraz wszystkie etapy powstawania witraży lub mozaiki i stworzymy swoje ozdoby.
  - mozaika- tworzenie niepowtarzalnych ozdob mozaikowych - od cięcia szkła, stworzenia własnego projektu i wykonania zakończonego fugowaniem. Pierwsze (pojedyncze zajęcia) to stworzenie elementu, ktory może być podkładką pod kubek albo ozdobą do postawienia lub powieszenia. Kolejne zajęcia to większe elementy, wieszaczki na biżuterię, ramki na zdjęcia, lusterka, formy 3D – lampiony, miseczki, pojemniki kuchenne, itp.
  - scrapbooking - tworzenie oryginalnych kartek okolicznościowych na każdą okazję, albumow na zdjęcia. Przy użyciu kartek, dziurkaczy, sznurkow, materiałow, pieczątek, tworzy się niepowtarzalne kompozycje. Propozycja dla wszystkich, a w szczegolności dla bardzo dorosłych osob, ktore będą miały okazję błysnąć talentem tworząc piękne prace, ciekawe albumy zdjęć swoich dzieci i wnukow.
  - decoupage - tworzenie ozdob techniką serwetkową - dla młodzieży i dorosłych.
  Dla nowicjuszy - podstawy techniki . Dla osob, ktore pierwsze zajęcia mają za sobą - możliwość stworzenia decoupage 3D - z wzorami trojwymiarowymi; postarzanie- spękania ; użycie past strukturalnych.
  W tym roku zapraszamy na zajęcia w lipcu oraz w sierpniu.
  W lipcu będą się odbywały w ciągu dwoch tygodni, w dniach - 6, 7,11, 12 lipca w godz. 16.00 - 19.30
  W sierpniu będą się odbywały w ciągu dwoch tygodni, w dniach 24, 25, 29, 30 w godz. 16.00-19.30

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]