Wybierz region

Wybierz miasto

  Virgin Snatch: Ten Years in Blood Tour 2016

  Leśniczówka Rock'n'Roll Cafe
  Chorzów, ul. aleja Muzyków/1, +48 79 066 81 72

  19:00 Czwartek, 17 marca

  • 20zł

  Zespoł z Krakowa założony w 2001 roku na bazie innego krakowskiego zespołu krakowskiej grupy Death Sea. To jeden z nielicznych na polskim rynku zespołow, uprawiających szeroko pojętą stylistykę thrash-metalową. Energetyczne koncerty powodują, że Virgin Snatch wymieniany jest wśrod najlepszych zespołow koncertowych w kraju. Zespoł zostaje doceniony rownież przez polską edycje Metal Hammer zajmując 4 miejsce jako Zespoł Roku 2008.
  W 2003 roku ukazał się debiutancki album „S.U.C.K.”. Następnie ukazały się rownież: „Art Of Lying” (2005), „In The Name Of Blood” (2006), „Act Of Grace” (2008). 22 lutego 2010 roku „Act Of Grace” debiutuje w Europie za sprawą umowy dystrybucyjnej z norweską Indie Recording i razem z “Art Of Lying” oraz „In The Name Of Blood” dostępny jest rownież w USA.
  Ostatnią dotychczas płytą zespołu jest wydana w marcu 2014 roku „We Serve no One” z debiutującym w zespole gitarzystą Pawłem „Pavlo” Paskiem (ex-KAT, Decapitated).

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]