Wybierz region

Wybierz miasto

  VII Ogólnopolski Festiwal Fotografii Otworkowej - dzień 6

  Chorzowskie Centrum Kultury Galeria Antresola
  Chorzów, ul. Henryka Sienkiewicza/3

  Wtorek, 28 listopada

  • Wstęp wolny

  O Festiwalu:
  Ogolnopolski Festiwal Fotografii Otworkowej już po raz siodmy zaprezentuje prace kilkudziesięciu polskich i zagranicznych autorow indywidualnych oraz grup tworczych. Uroczyste otwarcie festiwalu odbędzie się 27 października o godzinie 18 w jastrzębskim Miejskim Ośrodku Kultury, gdzie w Galerii Epicentrum zaprezentowane zostaną dwie wystawy – „Trzecie oko” Kamila Myszkowskiego i „Lux in Tenebris” Krzysztofa Szlapy. Nie zabraknie rownież innych atrakcji, ktore przygotowali organizatorzy – Grupa Trzymająca OFFO.

  Imprezy i wystawy towarzyszące Festiwalowi:
  28.11.2017 (wtorek)

  W Galerii „Antresola” Chorzowskiego Centrum Kultury odbędzie finisaż wystaw – „Umierający cmentarz” Romana Barana i zbiorowej Brzeskiego Centrum Kultury w ramach Salonu Poezji i Fotografii.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach