Wybierz region

Wybierz miasto

  Variete koncert w Chorzowie

  Klub Szuflada 15
  Chorzów, ul. Wolności/15

  20:00 Czwartek, 9 listopada

  • Brak informacji o cenie

  Zapraszamy na koncert grupy Variete!
  Właśnie ukazał się nowy album zespołu Variete, pt. "Nie wiem". Polityka, Newsweek, Teraz Rock, Interia to tylko część mediow, w ktorych płyta została przyjęta entuzjastycznie. Najbardziej cieszą jednak niezwykłe recenzje fanow zespołu, publikowane spontanicznie w sieciach społecznościowych i blogach.
  Nowa płyta zespołu będzie promowana na koncertach. Variete zagra zarowno utwory z płyty "Nie wiem", jak i bogaty repertuar z wcześniejszej dyskografii.
  Prapremiera koncertowa płyty „Nie wiem” odbyła się na festiwalu w Jarocinie w lipcu tego roku i zelektryzowała fanow grupy Variete do tego stopnia, że tylko część z nich zdołała zmieścić się w ruinach kościoła św. Ducha.
  Zespoł dowiodł, że jest jedynym w swoim rodzaju. Dzięki znakomitym muzykom swobodnie żongluje konwencjami łącząc w oryginalny sposob wiele stylow: dark-funk, trip-hop, cold wave ale też dub i elektronikę.
  Niezmienie, osią tworczości Variete są teksty wokalisty grupy i poety - Grzegorza Kaźmierczaka, ktore tym razem kierują się w stronę ruchu, afirmacji życia, ze szczegolnym uwzględnieniem momentow prawdziwej wolności, przekazując rownież szereg narzędzi i zaklęć dzięki, ktorym taki stan można osiągnąć.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST