Wybierz region

Wybierz miasto

  U Know Me Showcase Sonar Soul I BUSZKERS & GROH (DJ set) LISTA FB FREE

  Klub Szuflada 15
  Chorzów, ul. Wolności/15

  20:00 Sobota, 17 października

  • Brak informacji o cenie

  Sonar Soul (Łukasz Stachurko) to pochodzący z Warszawy Producent I DJ,eksplorujący muzykę z rejonow soulful electronic/abstract hip-hop. Fascynacja architekturą modernizmu oraz losowość ludzkiej natury ukształtowały jego styl, charakteryzujący się połączeniem naiwnych melodii i sentymentalnych nastrojow przy użyciu jak najmniejszej ilości,
  możliwie nieoczywistych środkow. W sierpniu 2014 nakładem U Know Me Records został wydany wosk "Trip To A" EP, w nagraniu ktorego udział wzięli liczni goście (m.in. Paulina Przybysz, Justyna Święs, Novika,Sir Squair Blaq). Obecnie wraz z Pauliną Przybysz (wokal) i Rafałem Dutkiewiczem (perkusja) pracuje nad nowym materiałem, ktory można usłyszeć podczas koncertow SonarSoul LIVE.
  BUSZKERS - Reprezentant wytworni U Know Me Records. O jego setach można powiedzieć tak - zawsze tanecznie, od nu beats i hiphopu, przez disco i house, po trap i juke. Występował w najlepszych polskich klubach z wieloma zagranicznymi gwiazdami (m.in. FKA Twigs, James Blake, Kaytranada, Rustie, Hudson Mohawke czy Flying Lotus) a także na festiwalach Open'er, Selector, Coke Live, Tauron Nowa Muzyka, Up To Date, Burnin Snow czy chorwackim Outlook Festival. W 2008 r. rezydent imprez !EDU w poznańskim Eskulapie. Od 2011 wspołprowadził cykle imprez w warszawskich klubach Powiększenie, Cafe Kulturalna, BarStudio, Miłość oraz BarKa. Miał okazję nagrać gościnne mixy m.in. dla belgijskiego LaidBack Radio, litewskiego MondayJazz, Pompon Night (Radio Roxy), Digital Meditation (Radio Kampus), Basstionu (Czworka), Tauron Nowa Muzyka, Dusznego Grania (Afera) czy Kosmosu w Radio Roxy.
  Wideo:
  BuszkersTauron Nowa Muzyka 2014 -
  BuszkersU Know Me Night, Cafe Kulturalna, W-wa, 2011 -
  BuszkersUpToDate Festiwal 2012 -
  Groh - Założyciel U Know Me Records (2010), JuNouMi (2002) i Funky Mamas & Papas Recordings (2008). Promotor ciekawej muzyki, ku uciesze gawiedzi - gra tylko z winyli. Grał w klubach zanim powstał YouTube, ale na emeryturę się nie wybiera. Nie ma go na Fejsie, bo na bank czeka na Ciebie przy barze z torbą woskow!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]