Wybierz region

Wybierz miasto

  TURBO

  Leśniczówka Rock'n'Roll Cafe
  Chorzów, ul. aleja Muzyków/1, +48 79 066 81 72

  20:00 Piątek, 16 lutego

  • 35zł

  Zapraszamy na koncert zespołu TURBO w ramach wiosennej trasy zapowiadającej nowe wydawnictwo zespołu, ktorego premiera odbędzie się jesienią.
  TURBO to czołowy przedstawiciel polskiej sceny heavy metalowej założony w Poznaniu w roku 1980, ktorego leaderem jest wybitny polski gitarzysta Wojciech Hoffmann. Zespoł okrzyknięty mianem kultowej formacji na polskiej scenie muzycznej, z racji dorobku artystycznego, aktywności koncertowej jak i wielu przebojow, w tym najważniejszych w polskiej muzyce rockowej takich jak: „Dorosłe Dzieci, „Smak ciszy”, „Wszystko będzie OK”. Przeboje te wyniosły zespoł na szczyt sławy i od lat są wizytowką poznańskiej formacji czyniąc ją rozpoznawalną wśrod kilku pokoleniowej publiczności.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]