Wybierz region

Wybierz miasto

  TRIBUTE TO STING

  Chorzowskie Centrum Kultury
  Chorzów, ul. Henryka Sienkiewicza/3, +48 32 349 78 60

  19:00 Czwartek, 5 kwietnia

  • 30zł

  Gordon Matthew Thomas Sumner – tak brzmią prawdziwe imiona i nazwisko naszego bohatera, lecz jesteśmy w stanie założyć się o nasze instrumenty, że kiedy – na najszczelniej nawet zabitym dechami lotnisku – celnik widzi je w paszporcie, to i tak, prosząc chwilę poźniej o autograf, zwraca się do niego nie inaczej, jak tylko : ”Mr Sting…”

  Cztery dekady na scenie, ponad 100 milionow sprzedanych płyt, połki uginające się od nagrod Grammy, Brit Awards, Emmy, etc., liczne role filmowe, wielkie grono najwybitniejszych na świecie muzykow z nim pracujących, działalność filantropijna, czy wreszcie tytuł Komandora Orderu Imperium Brytyjskiego… Można by tak jeszcze długo, ale od tego mamy encyklopedie, do ktorych trafił już dawno.
  Postanowiliśmy impertynencko uszczknąć odrobinę z dokonań Mistrza na swoje potrzeby i niniejszym przedstawiamy Państwu “Tribute to Sting” – projekt, ktory jest w założeniu “pigułką” zawierającą największe przeboje tego artysty. Utwory te opracowaliśmy wykorzystując przede wszystkim rzadki talent do łączenia roli basisty i wokalisty w osobie Mirka oraz nasze wspolne doświadczenie w aranżowaniu utworow rozmaitych wykonawcow i swobodę poruszania się pośrod rożnych gatunkow muzycznych. Łączą nas przy tym osobiste upodobanie i pokora wobec jego muzyki, co – jak sądzimy skromnie – jest wartością dodaną do całości. Zresztą, oceńcie Państwo sami, czy to aby nie przesadna skromność…

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach