Wybierz region

Wybierz miasto

  TribeTool - Tribute to TOOL

  Leśniczówka Rock'n'Roll Cafe
  Chorzów, ul. aleja Muzyków/1, +48 79 066 81 72

  20:00 - 23:00 Sobota, 7 kwietnia

  • 20zł

  TribeTool to projekt czterech absolutnych maniakow TOOL-a. Zawiązał się spontanicznie w 2016 roku z założeniem zagrania jednego koncertu z serii "Tribute to..." w gdańskim klubie "Wydział Remontowy". Ogromne zainteresowanie tym wydarzeniem oraz bardzo przychylne opinie po występie popchnęły nas do kontynuacji tego przedsięwzięcia. W ubiegłym roku zagraliśmy kolejne koncerty w Chojnicach, Poznaniu i dwa następne w Gdańsku, ktore praktycznie w całości zostały wyprzedane, co tylko pokazuje skale zainteresowania tą muzą w naszym kraju.
  W tym roku - w miarę wolnego czasu w naszych autorskich formacjach - planujemy kilka kolejnych sztuk. Najbliższe dwie zagramy w Łodzi (Iron Horse Pub) i Chorzowie (Leśniczowka). Mamy nadzieję, że spotkamy się i wspolnie na żywo oddamy hołd tej genialnej kapeli!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]