Wybierz region

Wybierz miasto

  ToteM, Drown My Day

  RED & BLACK Chorzów
  Chorzów, ul. Rynek/13/4

  19:00 Sobota, 21 kwietnia

  • 25zł

  ToteM i Drown My Day ruszają w trasę!
  Będzie głośno. Iron Realm Productions zaprasza na cztery koncerty Totem i Drown My Day, dwoch metalowych ekip specjalizujących się w bezkompromisowym hałasie:
  ***Totem (Bukowno/Krakow)
  Totem to banda ziomkow z nieuleczalnym zespołem produkowania niepokojących dźwiękow, ktorzy od 2001 r. nagrywają i koncertują z większymi i mniejszymi przerwami. Na koncie mają dwie pełne płyty, i dwie demowki – ich ostatnie wydawnictwo to EPka pt. ”Limbo”, ktora ukazała się w 2015 r. Muzyka Totem to w głownej mierze metalcore, ale z mocnymi naleciałościami ze strony thrashu i death metalu. Natomiast muzykę zespołu definiuje przede wszystkim growl Weroniki, ktorego nie trzeba przedstawiać fanom ciężkiego brzmienia z Polski.
  ***Drown My Day (Krakow).
  Choć sami wolą określać swoją muzę jako death metal, ciężko nie wyczuć u nich mięsistych breakdownow, podczas ktorych niejedno czoło spotkało się z podłogą. Drown My Day wydali jeden album długogrający i cztery EPki, a na koncie mają prawie dwanaście lat hałasowania – ich ostatnia płytka pt. ”Nightmare Becomes Reality” ujrzała światło dzienne dwa lata temu.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]