Wybierz region

Wybierz miasto

  The Sixpounder Animations Moleskin (Red&Black - Chorzów)

  RED & BLACK Chorzów
  Chorzów, ul. Rynek/13/4

  18:00 Sobota, 10 czerwca

  • 30zł

  Rock It Agency zaprasza na wieczor pełen wrażeń!
  10 czerwca na deskach klubu Red & Black gościć będzie groove metalowy
  The Sixpounder z Wrocławia. Zespoł kontynuuje promocję trzeciego, studyjnego albumu "True To Yourself".
  Na scenie wystąpią rownież:
  Animations - Metal - Jaworzno
  Moleskin – Groove metal / Hardcore / New wave – Sosnowiec
  ***
  The Sixpounder:
  W 2008 roku kompozycje Paul’a Shrill’a i liryki Frantic Phil’a utworzyły to, co dzisiaj znane jest jako The Sixpounder. Śmiałkowie, ktorzy mieli styczność z ich tworczością, są zgodni, że jest to „powiązanie ducha rock and rolla z upiorem metalu”, ktora daje śmiertelną mieszankę, przepełnioną ogromną ilości energii.
  The Sixpounder nie zamyka się w żadnych ramach. Zawsze broni się swoją muzyką i show, co owocuje zwycięstwami na wielu rockowych przeglądach i festiwalach, tak głosami jury, jak i publiczności. W 2010 grupa nagrała swoj pierwszy album - "Going To Hell", a w 2013 r.drugi album "The Sixpounder". W 2014 wystąpili na Woodstocku. Grupa brała udział w siodmej edycji "Must Be The Music" i doszła do finału. The Sixpounder byli w trasie z zespołami Behemoth, Vader, Decapitated czy Acid Drinkers, grali też m.in. z Motorhead, Soilwork, Parkway Drive czy Bullet For My Valentine. „True To Yourself” to trzecie studyjne wydawnictwo zespołu. Wydane zostało 8 kwietnia 2016 roku. Na płycie znajduje się trzynaście znakomitych kompozycji, ktore pełne są melodii, ciężkich riffow i energicznego grania. Całość dopełnia wokalista, ktory pokazuje tutaj szerokie spektrum swoich możliwości i raz growluje, aby następnie śpiewać i przenieść nas w zupełnie inny świat. Na krążku tym znajdziesz wszystko, czego można oczekiwać od muzyki – emocje, ktore przekazane są w niezwykle wysmakowany sposob.

  Animations to pochodzący z Jaworzna zespoł wykonujący muzykę określaną jako power-tech-prog-metal-fusion. Debiutancki album zespołu (zatytułowany po prostu Animations) został wydany w 2007 roku i do dziś jest jedynym tego typu wydawnictwem na polskim rynku. W 2009 roku skład zespołu został uzupełniony o wokalistę, ktorym został Darek Bartosiewicz. Zespoł już jako kwintet wydał w grudniu 2009 roku drugą płytę zatytułowaną Reset Your Soul. W 2010 roku zespoł został zakwalifikowany do połfinałow eliminacji Przystanku Woodstock. W roku 2011 Animations wystąpili u boku Judas Priest na scenie katowickiego Spodka - z nowym wokalistą. Miejsce Darka Bartosiewicza zajął Frantz Wołoch. W nowym składzie na początku 2012 zespoł rozpoczął komponowanie i nagrywanie trzeciego albumu, ktory ukaże się latem.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]