Wybierz region

Wybierz miasto

  THE CUTS ~ Leśniczówka Rock'n'Roll Cafe

  Leśniczówka Rock'n'Roll Cafe
  Chorzów, ul. aleja Muzyków/1, +48 79 066 81 72

  20:00 Piątek, 8 kwietnia

  • Brak informacji o cenie

  THE CUTS
  Gatunek: electro-rock
  The Cuts tworzy muzykę electro z domieszką gitarowego indie-rocka . Prawdziwe narodziny The Cuts zespoł datuje na styczeń 2008 roku, kiedy grupa podpisała kontrakt płytowy z wytwornią SP Records.
  Wspołpraca z wydawnictwem zaowocowała wydaniem ich debiutanckiej, polsko-angielskiej płyty "Syreny nad miastem" 3 marca 2009 roku.
  The Cuts ma za sobą sporo koncertow, zarowno klubowych, jak i przed wielotysięczną publicznością.
  W lipcu 2008 roku zespoł wystąpił w sopockiej Operze Leśnej na organizowanym przez telewizję POLSAT festiwalu TOPtrendy 2008. Jurorzy festiwalu wybrali
  The Cuts i siedem innych zespołow spośrod prawie trzystu zgłoszeń nadesłanych na konkurs.
  W roku 2009 zespoł wystąpił na 46. Krajowym Festiwalu Piosenki w Opolu, gdzie na koncercie "Premiery" zagrał utwor "Pokoj na jedną noc".
  Utwor "Pokoj na jedną noc" zajął 4 miejsce w plebiscycie słuchaczy Polskiego Radia Euro na najlepsze utwory roku 2009 pt. "Nadaje się! 2009".
  The Cuts jest także zdobywcą wyrożnienia w plebiscycie "CZŁOWIEK ROKU 2008" w dziedzinie "Kultura", przyznawanego przez dziennikarzy grupy wydawniczej Polskapresse.
  1 października 2010 ukazała się druga płyta zespołu, pt. "Czarny Świat".
  Tę płytę promował singiel "Anastazja", ktory między innymi znalazł się na, wydanej przez Polskie Radio “Czworka”, pierwszej w Polsce składance na pendrive’ie. W lutym 2011 roku do stacji radiowych i telewizyjnych trafił kolejny singiel i teledysk
  The Cuts - "Martwy Kwiat". W marcu 2011 zespoł otrzymał statuetkę SYRIUSZ 2011 - Nagrodę Prezydenta Miasta Piły w kategorii Sukces Kulturalny Roku.
  Obecnie zespoł pracuje nad trzecią płytą, ktorej premiera jest planowana na rok 2012.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]