Wybierz region

Wybierz miasto

  Tabu

  Leśniczówka Rock'n'Roll Cafe
  Chorzów, ul. aleja Muzyków/1, +48 79 066 81 72

  20:00 Piątek, 12 lutego

  • 20zł

  Tabu:
  Śląski zespoł stworzony w 2003 roku. Od tego czasu zagrał prawie poł tysiąca koncertow, wygrał najważniejsze nagrody na muzycznych festiwalach i nagrał 3 studyjne albumy. Zespoł został rownież 2 razy zaproszony do znanej polskiej trasy Punky Reggae Live. Najnowszy album Endorfina został wydany w 2012 roku i cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśrod słuchaczy. Zyskał rownież wiele przychylnych opinii wśrod dziennikarzy muzycznych.

  Muzyka Tabu to głownie reggae z energią i mocno słyszalną sekcją dętą. Usłyszycie tu rownież świetnie zagrane roots reggae i ska. Teksty są bardzo osobiste, ale poruszają też szeroko pojęte tematy socjologiczne.

  Tabu gra wiele koncertow, więc grupa jest znana na rodzimej scenie reggae i nie tylko. Kapela jest wspołorganizatorem jednego z największych polskich festiwali reggae – Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi w Wodzisławiu Śląskim.
  Najnowszy album Endorfina ( 2012), najnowszy album METEORY (2015).

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach