Wybierz region

Wybierz miasto

  Szkoła Bluesa

  Teatr Rozrywki - oficjalny profil
  Chorzów, ul. ul. M. Konopnickiej/1, +48 04 832 34 61

  18:00 - 20:00 Niedziela, 11 listopada

  • 45zł

  Szkoła bluesa to muzyczny miraż spektaklu z historią polskiego bluesa w tle. Grupa kolegow (niekoniecznie rowieśnikow) zakłada zespoł, w ktorym probują tworzyć swoją muzykę. Niestety – jak się okazuje – poprzez natłok obowiązkow, niezgodność charakterow członkow zespołow, jak i bezlitosną prozę życia, zespoł zmuszony jest do grania coverow.

  Muzycy, ktorych dzieli w metryce kilka dziesięcioleci, ponadto wywodzący się z rożnych środowisk oraz mający do czynienia zgoła z rożnymi muzycznymi inspiracjami probują stworzyć bluesowy band.

  Spektakl przepełniony jest bluesowym feelingiem, połączonym ze śląskim duchem. W programie dużo dobrej muzyki i opowieści o największych polskich, a zwłaszcza śląskich asach bluesa, takich jak: Dżem, Tadeusz Nalepa, Krzak, Jan „Kyks” Skrzek, Irek Dudek, Cree czy Nocna Zmiana Bluesa.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST