Wybierz region

Wybierz miasto

  Szkoła bluesa

  Teatr Rozrywki w Chorzowie - Mała Scena
  Chorzów, ul. Marii Konopnickiej/1, +48 32 346 19 30

  19:30 Piątek, 7 września

  • Brak informacji o cenie

  "Szkoła bluesa" to muzyczny miraż spektaklu z historią polskiego bluesa w tle. Grupa kolegow (niekoniecznie rowieśnikow) zakłada zespoł, w ktorym probują tworzyć swoją muzykę. Niestety – jak się okazuje – poprzez natłok obowiązkow, niezgodność charakterow członkow zespołow, jak i bezlitosną prozę życia, zespoł zmuszony jest do grania coverow.

  Muzycy, ktorych dzieli w metryce kilka dziesięcioleci, ponadto wywodzący się z rożnych środowisk oraz mający do czynienia zgoła z rożnymi muzycznymi inspiracjami probują stworzyć bluesowy band.

  Spektakl przepełniony jest bluesowym feelingiem, połączonym ze śląskim duchem. W programie dużo dobrej muzyki i opowieści o największych polskich, a zwłaszcza śląskich asach bluesa, takich jak: Dżem, Tadeusz Nalepa, Krzak, Jan „Kyks” Skrzek, Irek Dudek, Cree czy Nocna Zmiana Bluesa.

  Czas trwania:
  80
  Gatunek:
  musical
  Reżyseria:
  Paweł Stefan
  Scenariusz:
  Paweł Stefan
  Obsada:
  Paweł Stefan, Dominik Koralewski, Michał Karbowski
  Data premiery:
  2018-06-17
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa! QUIZ