Wybierz region

Wybierz miasto

  Sylwester na bis

  Teatr Rozrywki w Chorzowie - Duża Scena
  Chorzów, ul. Marii Konopnickiej/1, +48 32 346 19 30

  18:00 Niedziela, 24 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  Czy wiedzą Państwo, kiedy przypada Dzień Piszczałek i Fujarek, a kiedy Międzynarodowy Dzień Płynow do Mycia Naczyń? Kiedy świętować Światowy Dzień Bicia Rekordow, a kiedy Dzień Przytulania?
  Jakie imiona najczęściej pojawiają się w kalendarzu? Ktore z nich trafiły do popularnych piosenek? A jak w przeszłości bawiono się 22 lipca, czy podczas innych, zapomnianych już świąt?

  Na takie i podobne pytania sprobujemy odpowiedzieć piosenkami podczas tegorocznego Koncertu Sylwestrowego. Kartki z kalendarza to luźna inspiracja do przedstawienia Państwu zabawnych interpretacji starych i nowych przebojow. Będzie dużo pastiszu, scenek aktorskich, ale oczywiście nie zabraknie znakomitych aranżacji i bogatych układow choreograficznych. Wystąpi cały zespoł artystyczny Teatru Rozrywki.

  Będą rownież konkursy z nagrodami, smacznie zaopatrzone bufety oraz zabawa taneczna na dwoch parkietach. Gorąco zapraszamy!

  Pomysł: Anna Ratajczyk
  Reżyseria: Dariusz Miłkowski
  Choreografia: Katarzyna Aleksander-Kmieć, Lewandowski Jakub i in.
  Scenografia: Grzegorz Policiński
  Kostiumy: Elżbieta Terlikowska, Tomasz Jacykow
  Kierownictwo muzyczne: Jerzy Jarosik

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach