Wybierz region

Wybierz miasto

  Sylwester Bis 2017

  Teatr Rozrywki w Chorzowie - Duża Scena
  Chorzów, ul. Marii Konopnickiej/1, +48 32 346 19 30

  19:00 Piątek, 10 lutego

  • 35zł

  SIEDEM STRON ŚWIATA

  Stałym bywalcom Teatru Rozrywki nie trzeba niczego tłumaczyć. Ale na pewno znajdzie się ktoś, kto po raz pierwszy postanowi spędzić karnawałowy wieczor w teatrze, dlatego przypomnimy, że Bisy odbywają się już od wielu lat i zawsze są skroconą formą premierowych koncertow sylwestrowych.
  W roku 2016 ta jedyna w swoim rodzaju noc przebiegać będzie w egzotycznych i oryginalnych rytmach z siedmiu stron świata. Pomyłka? Nie, to nie pomyłka. W Teatrze Rozrywki świat ma siedem, a nie cztery strony!
  Wybierzemy się wspolnie w fascynującą podroż muzyczną, odwiedzimy ogromnie popularne miejsca na świecie, zajrzymy też do tam, gdzie diabeł mowi "dobranoc". A na dodatek poszukamy polskich tropow w tych przedziwnych, leżących setki mil stąd miastach i miasteczkach... Polacy na krańcach świata, setki mil od miejsca urodzenia, pasjonaci, wygnańcy, wędrowcy... Zapewne uda nam się zaskoczyć Państwa niektorymi "odkryciami"...
  Jak zwykle, będzie sporo pastiszu, scenek aktorskich, ale oczywiście nie zabraknie znakomitych aranżacji i bogatych układow choreograficznych. Zwłaszcza, że tym razem mamy Państwu do zaprezentowania mnostwo egzotycznej muzyki!
  Wystąpi cały zespoł artystyczny Teatru Rozrywki oraz – gościnnie – Elżbieta Okupska.
  Koncerty Sylwester Bis to nie tylko forma dobrej zabawy karnawałowej dla tych, ktorzy za tańcem nie przepadają. Nasi goście często robią z biletow na te wieczory prezenty dla najbliższych i – wiemy to z przekazow widzow – dla wielu jest to bardzo atrakcyjny podarunek.
  ZAPRASZAMY!

  reżyseria: Dariusz Miłkowski
  wspołpraca reżyserska: Anna Ratajczyk
  choreografia: Katarzyna Aleksander-Kmieć, Katarzyna Buczkowska, Barbara Ducka, Zuzanna Marszał, Maciej Cierzniak, Kryspin Hermański
  scenografia: Grzegorz Policiński
  kostiumy:Elżbieta Terlikowska, Tomasz Jacykow
  kierownictwo muzyczne: Jerzy Jarosik i Mateusz Walach

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST