Wybierz region

Wybierz miasto

  Sugar Blood Jinx

  Klub Szuflada 15
  Chorzów, ul. Wolności/15

  20:00 Wtorek, 17 marca

  • 20zł

  Sugar Blood Jinx

  Swoj muzyczny styl nazywają hardcore’owym boogie-bluesem z pazurem. Jak mowią, wykreowała go suma życiowych doświadczeń i muzycznych fascynacji. Nazwę też wykreowało samo życie: “Sugar Blood” (“słodka krew”) to przezwisko ktore frontman formacji, wokalista i gitarzysta Eric Waxwood, otrzymał od przyjacioł po tym jak zdiagnozowano u niego cukrzycę typu pierwszego. “Jinx” to pech lub złe fatum… ale przekornie, nazwa i motto zespołu to stawianie oporu przeciwnościom losu i przekuwanie życiowych wyzwań w żart i sukces. Życie potrafi dać kopa - jak pokazuje autobiograficzny utwor Waxwooda “Hardcore Boogie”, ale przecież co nas nie zabije to nas wzmocni!

  Muzycznie, pochodzące z Bostonu w stanie Massachussetts trio, łączy dwie miłości lidera: gitarowe techniki bluesowych klasykow jak Charlie Patton, Son House, Bukka White czy Robert Johnson, z punk rockiem i heavy metalem.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]