Wybierz region

Wybierz miasto

  Stand-up w Chorzowie: Patryk Czebańczuk i Mateusz Socha

  Kraken Pub
  Chorzów, ul. Rynek/13/3

  20:00 - 22:00 Poniedziałek, 29 stycznia

  • 25zł

  Kolejny stand-up w Chorzowie!
  WYSTĄPIĄ:

  Patryk Czebańczuk - jest obdarzony bezczelną charyzmą. Jego energia sceniczna, sposob mowienia oraz zmysł obserwacji są warte zapamiętania. Patryk wprowadza na scenę hip-hopową energię i nie baczy na swoj niewyparzony język, co może niektorym przeszkadzać. Jednak myślę, że zdecydowana większość ludzi doceni jego bezpośredniość przekazu i 'łodzki sznyt'.

  Mateusz Socha - komik z Żagania pod wrocławską przykrywką. W swoim programie pierze rodzinne brudy, podejmuje tematy życia codziennego i opowiada historie o delikatnym zabarwieniu erotyczno-freudowskim.

  GOSPODARZ SCENY:
  Wojtek Pięta
  Wystąpił na scenach każdego z większych miast w Polsce oraz w telewizji w programie Kuby Wojewodzkiego. Uczestnik obu edycji Polskiej Ligi Stand-upu. Finalista Festiwalu Antrakt 2016. Brał udział w roastach: Tego Typa Mesa oraz Krzysztofa Skiby.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa! QUIZ