Wybierz region

Wybierz miasto

  Stand-up Silesia: Syrek-Dąbrowski i Szumowski / Chorzów

  Kraken Pub
  Chorzów, ul. Rynek/13/3

  20:00 - 22:00 Piątek, 17 listopada

  Komicy Stand-up Polska wracają do Chorzowa. Z nowymi programami na scenie Wojtka Pięty zaprezentują się:
  Antek Syrek-Dąbrowski - Komik, improwizator, scenarzysta i aktor. Działa na scenie komediowej od 2010 roku. Zaczynał jako stand-upper w takich programach jak: HBO Stand-up Comedy Club, obu sezonach Comedy Central Prezentuje: Stand-up!, Tylko dla dorosłych w TVP2 oraz Roaście Kuby Wojewodzkiego w TVN. Udało mu się rownież zakwalifikować do anglojęzycznego programu Stand-up Express - kolaboracji komikow z całej Europy wschodniej. Poza stand-upem zajmuje się rownież Improwizacją komediową, ktorej uczył się od mistrzow tej formy w teatrze "iO" w Chicago. Improwizuje od ponad czterech lat w teatrze "Hofesinka", ktory co tydzień można oglądać na deskach Klubu Komediowego w Warszawie.
  PIOTREK SZUMOWSKI
  Komik w pełni międzynarodowy. Występował w ponad trzydziestu krajach, na pięciu kontynentach, w trzech językach. Tak jest, Piotrek przeżył 409 dni podroży dookoła świata. Jak on to zrobił? Nikt nie wie. Ostatnio przez 10 minut probował otworzyć saszetkę z ketchupem, a potem polał frytki musztardą. Ostatnie zdanie jego pracy licencjackiej brzmi "Newton pod koniec swojego życia zmarł". A do dzisiaj myśli, że Ikea to restauracja z hot-dogami, ktora sprzedaje meble na boku. Podczas podroży m.in. pił ayahuaskę z szamanem w Peru, zakochał się w kolumbijskiej prostytutce, usłyszał swoją przyszłość od hinduskiej wrożki i opiekował się przez miesiąc australijskim wężem. A to dopiero czubek gory lodowej tematow, ktore Piotrek porusza. Czubek gory lodowej, na ktorym znając życie, Piotrek też był.
  Występował w TVP, Comedy Central, hinduskiej reklamie samochodow (to nie żart) oraz na największych festiwalach na całym świecie. Dzisiaj oprocz występowania w języku polskim i angielskim, prowadzi międzynarodową scenę komediową w Warszawie, pisze książkę oraz myśli jak stworzyć wygodniejszą saszetkę z ketchupem.
  GOSPODARZ SCENY:

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]