Wybierz region

Wybierz miasto

  Spotkanie Klubu Rozmaitości Kulturalnych PEGAZ

  Miejski Dom Kultury Batory
  Chorzów, ul. Stefana Batorego/6, +48 32 246 00 69

  10:00 Wtorek, 20 listopada

  • 5zł

  "PEGAZ” to propozycja adresowana przede wszystkim do osob będących już na emeryturze, seniorow oraz wszystkich chętnych do aktywności kulturalno – edukacyjnej. Szansą na prowadzenie samodzielnego, niezależnego życia wyrwanie z apatii i bierności. „MOWIMY ŚWIATU TAK!” Oto najkrocej wyrażona dewiza uczestnikow klubu.

  Przeciwnie właśnie teraz jest czas na realizację wielu marzeń, ambicji i tęsknot, ktorym wcześniej z rożnych powodow nie umieliśmy sprostać. Adresowany przez Zofię Dytko do seniorow autorski program ma charakter oświatowo – artystyczny. Koncentruje grupę blisko 180 złączonych nie tylko metryką, ale rownież więzami przyjaźni i solidarności z regionem jego tradycją i historią. Ludzi wzajemnie się inspirujących i duchowo chłonnych. Program realizowany przez PEGAZ obejmuje bogaty cykl wydarzeń artystycznych, wykładow, prelekcji oraz wyjazdow i imprez plenerowych. seniorzy mogli cieszyć się jak najdłużej dobrą jakością życia. Tak więc „PEGAZ” dba i o sprawy ducha i o sprawy ciała swoich uczestnikow. Łamie stereotyp starości jako czasu topniejących szans, możliwości i perspektyw.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]