Wybierz region

Wybierz miasto

  Spiektakl Czarnego Teatru " THE BEST OF..."

  Teatr Czarnego Tła
  Chorzów, ul. Poniatowskiego J./6, +48 60 345 44 33

  18:00 Sobota, 17 czerwca

  • 15zł

  "The best of..." - produkcja Teatru Czarnego Tła łącząca w sobie fragmenty dotychczas stworzonych przedstawień. Jest to najbardziej rożnorodny spektakl, jaki stworzyłyśmy. Są w nim numery z "Ale...cyrk...", "Kosmicznej podroży", "Black&White" oraz z najnowszej premiery "Krolowa-rock bajka". Dodatkowo wpleciony jest tam numer z kurczakami tańczącymi Congę, z ktorym wystąpiłyśmy w programie "Mam Talent' w 2014 roku.

  "The best of..." jest idealnym tytułem do rozpoczęcia przygody z naszym teatrem. Jak wszystkie nasze spektakle został stworzony w technice 'czarnego teatru', dzięki czemu wszystko co pojawia się na scenie - lalki i rekwizyty w magiczny sposob ożywają w świetle ultrafioletowym.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]